Akcia čoskoro končí

Zuzana Maďari

Certifikovaná Joga inšturktorka

Pozývam ťa na jogamatku

Objav svoju silu a pokoj

Spoj sa so svojím vnútorným ja a objav silu prítomného okamihu. Zaži moju lekciu Jogy, kde cesta k sebapoznaniu začína s každým dychom.

O lektorke

„Dôvod byť na jogamatke nie je dôležitý, dôležité je, že tam si – tu a teraz“

Zuzana Maďari, známa v jogovej komunite ako Piňa Yoga, je osviežujúcim dychom vo svete jogy. Jej prístup k joge je hlboko založený na osobnej skúsenosti a premenlivosti každodenného života. Zuzana spočiatku objavila jogu ako prostriedok na vyplnenie voľného času, ale čoskoro sa stala jej vášňou a spôsobom života.

Zuzanina cesta k joge bola intuitívna a plná neočakávaných odbočiek. Predtým, ako sa venovala joge, pracovala v marketingu a ako osobná asistentka, čo jej dodalo cenné podnikateľské a organizačné zručnosti. Táto skúsenosť jej neskôr pomohla pri rozvoji jej vlastného projektu Piňa Yoga.

V jej jogových hodinách spája telesné a duševné aspekty praxe. Zuzana je známa svojimi úvodnými a záverečnými slovami, ktoré prispôsobuje na základe energie danej lekcie. Jej lekcie sú často emočne veľmi silné, dotýkajúce sa hlboko duše každej študentky.

Zuzana tiež často zdôrazňuje fyzické benefity jogy, ako je zlepšenie zdravia a flexibility. Jej prístup k joge je holistický, zahŕňajúci aj emocionálnu a mentálnu pohodu. Jej lekcie sú miestom pre objavovanie seba samého, pre transformáciu a sebalásku.

Okrem jogy je Zuzana vášnivou cestovateľkou. Miluje púšť a jej zážitky z cestovania prispievajú k jej jedinečnému pohľadu na život a jogu, čo sa odráža aj v jej hodinách. Svojim študentkám prináša nielen jogové pozície a dychové techniky, ale aj príbehy a inšpirácie z rôznych kútov sveta.

Zuzana „Piňa Yoga“ Maďari je viac ako len jogová inštruktorka. Je to žena, ktorá žije a dýcha jogou a sebaláskou. Svoje poznatky a energiu zdieľa vo všetkých svojich lekciách.

60

video lekcií

5

programy

Pridané do obľúbených

Lekcia bola úspešne pridaná do knižnice

Zuzana Maďari