Akcia čoskoro končí

Ukážka programu

Zuzana Maďari

Lektorka programu

Joga na doma

Vyskúšaj všetky programy a lekcie

iba za 1 € na 7 dní

d
h
m
s
Limitovaná akcia

Registruj sa zadarmo
a zisti ako to vyzerá vo vnútri

Prehľad programu

Zdravie, flexibilita, menej stresu a viac energie

Chceš sa uvoľniť, zbaviť stresu a posilniť imunitu? Túžiš po pevnejšej postave a lepšej kondícii? Si na správnom mieste – náš Online Program Joga na doma so Zuzanou je skvelý spôsob ako zastaviť v dnešnom rýchlom svete. Spoznaj viac samú seba, uvoľni sa a dýchaj.

Podľa nášho Online Programu môžeš cvičiť aj keď s jogou iba začínaš. Lekcie sú postupne náročnejšie, takže si na svoje prídu aj pokročilé, ktoré možno hľadajú iba doplnenie ku skupinovým hodinám jogy. Je úžasný pocit, rozložiť si jogamatku doma a na pol hodinu zabudnúť na okolitý svet.

45 lekcií
presne pre teba

Pridaj sa k nám aj ty, nájdi si na seba viac času a začni objavovať samú seba

hodnotenie našich zákazníkov

Lekcie z programu

Vybrať tému
Témy

45 lekcií

začni už dnes

Zuzana Maďari, známa v jogovej komunite ako Piňa Yoga, je osviežujúcim dychom vo svete jogy. Jej prístup k joge je hlboko založený na osobnej skúsenosti a premenlivosti každodenného života. Zuzana spočiatku objavila jogu ako prostriedok na vyplnenie voľného času, ale čoskoro sa stala jej vášňou a spôsobom života. Zuzanina cesta k joge bola intuitívna a plná neočakávaných odbočiek. Predtým, ako sa venovala joge, pracovala v marketingu a ako osobná asistentka, čo jej dodalo cenné podnikateľské a organizačné zručnosti. Táto skúsenosť jej neskôr pomohla pri rozvoji jej vlastného projektu Piňa Yoga. V jej jogových hodinách spája telesné a duševné aspekty praxe. Zuzana je známa svojimi úvodnými a záverečnými slovami, ktoré prispôsobuje na základe energie danej lekcie. Jej lekcie sú často emočne veľmi silné, dotýkajúce sa hlboko duše každej študentky. Zuzana tiež často zdôrazňuje fyzické benefity jogy, ako je zlepšenie zdravia a flexibility. Jej prístup k joge je holistický, zahŕňajúci aj emocionálnu a mentálnu pohodu. Jej lekcie sú miestom pre objavovanie seba samého, pre transformáciu a sebalásku. Okrem jogy je Zuzana vášnivou cestovateľkou. Miluje púšť a jej zážitky z cestovania prispievajú k jej jedinečnému pohľadu na život a jogu, čo sa odráža aj v jej hodinách. Svojim študentkám prináša nielen jogové pozície a dychové techniky, ale aj príbehy a inšpirácie z rôznych kútov sveta. Zuzana „Piňa Yoga“ Maďari je viac ako len jogová inštruktorka. Je to žena, ktorá žije a dýcha jogou a sebaláskou. Svoje poznatky a energiu zdieľa vo všetkých svojich lekciách.

Zuzana Maďari

Lektorka programu

Nemáš istotu, či je program pre teba?

Pripravili sme si pre teba krátke ukážky...

Recenzie

Čo si o Akadémii krásy myslia ženy ako si ty...

Pravidelne nové lekcie     Sleduješ bez obmedzenia     Overené lektorky     100% Garancia spokojnosti    

Pozri aj tieto programy

Vyzerá to skvelo, ale mám otázky

Nenachádzaš
odpoveď?​

Neváhaj, napíš mi...

Registruj sa zadarmo

Vyskúšaj za 1 € na 7 dní