Akcia čoskoro končí

Ako sledovať Akadémiu krásy cez TV

Videá z programov môžeš jednoducho sledovať aj na svojom Smart TV. Stačí si vybrať tvoj správny spôsob pripojenia vďaka návodom nižšie a užiť si video lekcie na veľkej obrazovke.

HDMI Kábel

Jedná sa o veľmi pohodlný a spoľahlivý spôsob ako pripojiť telefón/počítač/tablet do TV a pozerať obsah na väčšej obrazovke. Stačí mať HDMI konektor na TV (väčšina TV dnes týmto konektorom disponuje), a mať kábel, ktorý prepojí tvoje zariadenie (PC, mobil, tablet) s televízorom. Tento kábel kúpiš v ktoromkoľvek obchode s elektronikou aj do 10 €. Pri kúpe si daj pozor, či chceš pripájať HDMI z TV do počítača, mobilu alebo tabletu – podľa toho vyber správnu veľkosť konektoru pre tvoje zariadenie.

iPhone AirPlay > (takmer) akýkoľvek SMART TV

Ak máš iPhone telefón, tak môžeš vyžuť funkciu AirPlay, ktorá dokáže zrkadliť, čo sa deje na telefóne priamo na tvoj TV. Väčšina SMART TV podporuje túto funkciu. Návod ako na to nájdeš tu.

Android telefón > akýkoľvek Android TV

Ak máš telefón aj TV so systémom Android, tak postupuj podľa tohto návodu.

Android telefón > akýkoľvek SMART TV

V prípade, že máš Android telefón a nemáš Android TV, tak môžeš využiť spôsob pripojenia cez Chromecast. Návod ako postupovať nájdeš tu.

Internetový prehliadač v TV

Túto možnosť odporúčame ako krajné riešenie. Webové prehliadače v TV, nemajú veľmi dobré technické vlastnosti. To znamená, že v niektorých TV internetových prehliadačoch nemusia určité funkcie správne fungovať alebo môžu byť niektoré sekcie webu zdeformované.

Aktualizované 18/08/2023

Môžu ti pomôcť aj tieto články
Potrebuješ ďalšiu pomoc?