Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? V tom prípade nás kontaktujte cez tento rýchly formulár.

Pred vytvorením objednávky

Koľko stojí poštovné?

Nikto nemá rád poštovné… Pokiaľ je to možné, poštovné sa snažíme vždy držať na čo najnižšej čiastke, . Aktuálne ceny poštovné si môžete pozrieť na tomto odkaze: Platba a Doprava. Poštovné zadarmo je od 23 € a momentálne platí iba pre nákupy zo Slovenska.

Ako môžem zaplatiť?
Zaplatiť môžete tromi spôsobmi:

1. Dobierkou: pri nákupe produktov, ako je napríklad tlačená kniha, kozmetika, DVD kurz alebo oblečenie môžete platiť na dobierku, kde zaplatíte kuriérovi pri preberaní vašej zásielky.

2. Kreditnou kartou: Visa, MasterCard, Visa Electron alebo Maestro. Platby môžete realizovať z celého sveta bez akýchkoľvek poplatkov.

3. Bankovým prevodom: SLOVENSKÉ BANKY: Tatra Banka I Slovenská sporiteľňa I VÚB I UniCredit Bank Slovakia I OTP Banka Slovensko I Poštová banka I ČSOB I FIO banka I ZUNO ČESKÉ BANKY: RaiffeisenBank I Komerční banka I ČSOB I GE Money Bank I UniCredit I FIO banka I Equa banka I Česká Spořitelna

– klasickým bankovým prevodom: pri objednávke zvoľte platbu Kreditnou kartou alebo bankovým prevodom a po odoslaní objednávky zvoľte možnosť „Iná Banka“ a kliknite na „Zobraziť platobné údaje“, kde sa vám zobrazia presné údaje k platbe potrebnej na bankový prevod. Dôležité je pri platbe uviesť variabilný symbol, ktorý vám bude pridelený, aby sme mohli identifikovať vašu platbu. Vašu objednávku budeme vybavovať ihneď po zaplatení a pripísaní na náš účet.

Poznámka: Za platby si neúčtujeme žiadne poplatky. Všetky platby aj prevody sú zadarmo zo všetkých krajín, ktoré podporujeme.

Môžem si objednať aj do Českej republiky alebo do zahraničia?
Áno, samozrejme. Denne vybavujeme veľa podobných objednávok. Objednať si môžete zo všetkých štátov Európskej únie. Ak ide o tlačené alebo iné produkty, tak je s výnimkou Českej republiky potrebné zaplatiť dopredu – kartou alebo bankovým prevodom, pretože do zahraničia nie je možné posielať na dobierku.

Po výbere spôsobu platby a kliknutí na tlačidlo „Odoslať objednávku“ sa vám zobrazí okno platobnej brány, ktorá vám podľa zadanej krajiny prepočíta sumu, ktorú budete platiť priamo do vašej meny, aby ste vedeli, koľko budete presne platiť.

Ako rýchlo odosielate produkty?
Tlačené alebo iné produkty odosielame ihneď po objednaní. Odosielame každý pracovný deň do 13.00. Všetky produkty máme vždy skladom. Výnimkou sú iba produkty, ktoré sú práve v predpredaji, alebo sú znova v tlači, prípadne vo výrobe, vtedy vás však včasne informujeme e-mailom alebo priamo pri produkte s presným dátumom odoslania.

Elektronické produkty získate ihneď po zaplatení na svoj email a do svojej Zóny Krásy.

Po vytvorení objednávky

Zaplatil/a som a nikde nemôžem nájsť elektronický produkt
Odkaz na stiahnutie elektronického produktu nájdete štandardne v e-maile, ktorý vám dorazil po zaplatení. Nájdete tam odkaz, kde si môžete stiahnuť váš elektronický produkt (e-knihu a podobne). Ak ste si u nás vytvárali účet, tak svoj produkt nájdete aj vo svojom účte.

Ak ste už objednali, a ešte stále nemáte prístup k svojmu elektronickému produktu, tak si pozrite tieto dôvody:

1. Problém s e-mailom: Skontrolujte, či ste počas objednávky zadali správny e-mail. Ak je e-mail správny, tak sa mohlo stať, že sa zatúlal v priečinku SPAM, ktorý odporúčame skontrolovať. Odporúčame vám e-mail označiť za dôležitý, aby sa to už nikdy v budúcnosti nestalo.

2. Platba neprebehla v poriadku: Ak vaša platba kartou alebo bankovým prevodom z rôznych dôvodov neprebehla v poriadku. V tomto prípade vám príde e-mail, kde nájdete tlačidlo, na ktoré treba kliknúť a zaplatíte znova. Ak sa vám opakovanie nedá zaplatiť online, tak vám odporúčame objednať si produkt na adresu, kedy môžete zaplatiť na dobierku na pošte alebo priamo kuriérovi.

3. Ešte sme nezaznamenali peniaze na účte: Ak ste si zvolili platbu offline (klasickým bankovým prevodom), tak ešte chvíľku potrvá (1 – 2 dni), pokiaľ zaznamenáme platbu na našom účte. Ihneď po pripísaní na účet vám príde e-mail o vybavení objednávky s odkazmi na stiahnutie.

Na urýchlenie vybavenia vašej objednávky, alebo na zaslanie údajov k platbe, nás neváhajte bezodkladne kontaktovať.

Nedarí sa mi zaplatiť/kde nájdem údaje k platbe prevodom?

Ak vaša platba kartou alebo bankovým prevodom z rôznych dôvodov neprebehla v poriadku. V tomto prípade vám príde e-mail, kde nájdete tlačidlo, na ktoré treba kliknúť a zaplatíte znova. Ak sa vám opakovanie nedá zaplatiť online, tak vám odporúčame objednať si produkt na adresu, kedy môžete zaplatiť na dobierku na pošte alebo priamo kuriérovi.

Na urýchlenie vybavenia vašej objednávky, alebo na zaslanie údajov k platbe, nás neváhajte bezodkladne kontaktovať.

Ako sa dostanem ku svojmu online kurzu?
Po zaplatení máte prístup k online kurzu vo vašej Zóne Krásy, ku ktorej sa dostanete kliknutím na tento odkaz.

Objednala som si elektronickú knihu

Ako mám čítať elektronickú knihu?
Elektronické knihy máme dostupné v PDF formáte. Elektronické knihy môžete pohodlne prezerať na počítači, mobile alebo tablete. Aby ste si mohli čítať vašu elektronickú knihu, tak vám odporúčame, aby ste si stiahli zadarmo prehliadač PDF súborov. Prehliadač si môžete stiahnuť po kliknutí na tento odkaz.

K niektorým elektronickým knihám vám k objednávke pripájame aj ďalší súbor, ktorý obsahuje materiály z knihy, ktoré by ste si možno chceli vytlačiť. Ako napríklad Osobný denník chudnutia a podobne. Tieto súbory sú tiež v PDF formáte a v kvalite, ktorá je pripravená pre prípadnú tlač.

Ako nastaviť Acrobat Reader, aby sa mi kniha dobre čítala?

Aby sa vám elektronická kniha čítala pohodlne, tak je vhodné nastaviť si prehliadanie do pohľadu, ktorý zodpovedá tlačenej knihe. Návod je zobrazený na obrázku nižšie. Funguje najlepšie na počítači. V mobile sa vám bude kniha zobrazovať štandardne strana za stranou.

V slovenčine: Zobraziť > Zobrazenie strán > Zaškrtnúť Dvojstránkové prehliadanie, Zobraziť medzery medzi stranami a Zobraziť titulnú stranu v dvojstránkovom prehliadaní.
V angličtine: View > Page Display > Zaškrtnúť Two Page Scrolling, Show Gaps Between Pages a Show Cover Page in Two Page View.

ako-citat-elektronicku-knihu