Akcia čoskoro končí

Často kladené otázky

Základné otázky

Pre spustenie Online programu potrebuješ:

  1. Byť prihlásená

  2. Musíš mať zakúpené Členstvo (predplatné) alebo konkrétny online program.
  3. Vyberieš si z ponuky Online programov

  4. Prejdi na stránku Moje Členstvo / Pre teba a môžeš začať.

Pri niektorých programoch máš možnosť po dokončení získať certifikát. Svoje certifikáty nájdeš na svojho profilu.

Hlavnou výhodou plateného Členstva je neobmedzený prístup ku všetkým online programom počas obdobia tvojho členstva.

Všetky ďalšie výhody sa dozvieš na tejto stránke, kde si môžeš Členstvo aj zakúpiť.

Ak nechceš Členstvo, tak si môžeš zakúpiť iba konkrétny program.

Pravidelne zverejňujeme nové online programy. Spolupracujeme vždy iba so špičkovými lektormi, ktorí sa vyznajú vo svojej profesii.

Online programy po zverejnení môžeš nájsť na stránke Moje Členstvo / Pre teba.

Platby a všetko s nimi spojené

Aktuálne ceny Členstva si môžeš pozrieť na tejto stránke, kde sa dá Členstvo aj rovno zakúpiť.

V prípade ak si aktivuješ svoje Členstvo za dnešnú cenu, tak ti táto cena ostane počas celej doby tvojho Členstva nezmenená. Týmto si ochránená pred akýmkoľvek zvýšením ceny v budúcnosti.

Za Členstvo môžeš zaplatiť svojou platobnou, kreditnou alebo debetnou kartou. Podľa tvojho zvoleného obdobia ti bude Členstvo automaticky obnovené na ďalšie obdobie. Členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť jedným kliknutím vo svojom účte.

1. Dobierka: pri nákupe produktov, ako je napríklad tlačená kniha, kozmetika alebo oblečenie môžeš platiť na dobierku, kde zaplatíš kuriérovi pri preberaní svojej zásielky.

2. Karta: Visa, MasterCard, Visa Electron alebo Maestro. Platby môžeš realizovať z celého sveta bez akýchkoľvek poplatkov.

3. Online prevod: Podporujeme všetky slovenské aj české banky pre okamžitú, rýchlu a bezpečnú platbu bez poplatkov.

4. Klasický bankový prevod: Tvoju objednávku budeme vybavovať ihneď po zaplatení a pripísaní na náš účet.

5. PayPal

6. Google Pay

7. Apple Pay

Poznámka: Za platby si neúčtujeme žiadne poplatky. Všetky platby aj prevody sú zadarmo zo všetkých krajín, ktoré podporujeme.

Členstvo resp. prístup ku všetkým online programom je platné na celé obdobie, na ktoré bolo členstvo zakúpené.

Vo svojom účte si môžeš pozrieť kedy presne Členstvo skončí a kedy začalo.

Vo svojom účte v záložke Predplatné si vyber svoj aktívne Členstvo (predplatné) a potom klikni na tlačidlo ZRUŠIŤ. Ďalšia automatická platba už neprebehne. Členstvo budeš mať aktívne až do konca tvojho predplateného obdobia.

Svoje Členstvo (predplatné všetkých online programov) budeš mať aktívne ihneď po zaplatení. Následne môžeš prejsť na zoznam všetkých online programov a s ktorýmkoľvek z nich začať.

Ak tvoja platba kartou alebo bankovým prevodom z rôznych dôvodov neprebehla v poriadku, tak ti príde e-mail, kde je tlačidlo, na ktoré stačí kliknúť a môžeš skúsiť zaplatiť znova.

Na urýchlenie vybavenia tvojej objednávky, alebo na zaslanie údajov k platbe, nás neváhaj kontaktovať.

Nefunguje mi to alebo to neviem nájsť

Za Členstvo môžeš zaplatiť svojou platobnou, kreditnou alebo debetnou kartou. Podľa tvojho zvoleného obdobia ti bude Členstvo automaticky obnovené na ďalšie obdobie. Členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť jedným kliknutím vo svojom účte.

Elektronické knihy máme dostupné v PDF formáte. Elektronické knihy môžete pohodlne prezerať na počítači, mobile alebo tablete. Aby ste si mohli čítať vašu elektronickú knihu, tak vám odporúčame, aby ste si stiahli zadarmo prehliadač PDF súborov. Prehliadač si môžete stiahnuť po kliknutí na tento odkaz.

K niektorým elektronickým knihám vám k objednávke pripájame aj ďalší súbor, ktorý obsahuje materiály z knihy, ktoré by ste si možno chceli vytlačiť. Ako napríklad Osobný denník chudnutia a podobne. Tieto súbory sú tiež v PDF formáte a v kvalite, ktorá je pripravená pre prípadnú tlač.

Aby sa vám elektronická kniha čítala pohodlne, tak je vhodné nastaviť si prehliadanie do pohľadu, ktorý zodpovedá tlačenej knihe. Návod je zobrazený na obrázku nižšie. Funguje najlepšie na počítači. V mobile sa vám bude kniha zobrazovať štandardne strana za stranou.

V slovenčine: Zobraziť > Zobrazenie strán > Zaškrtnúť Dvojstránkové prehliadanie, Zobraziť medzery medzi stranami a Zobraziť titulnú stranu v dvojstránkovom prehliadaní.
V angličtine: View > Page Display > Zaškrtnúť Two Page Scrolling, Show Gaps Between Pages a Show Cover Page in Two Page View.

Odkaz na stiahnutie elektronického produktu nájdete štandardne v e-maile, ktorý vám dorazil po zaplatení. Nájdete tam odkaz, kde si môžete stiahnuť váš elektronický produkt (e-knihu a podobne). Ak ste si u nás vytvárali účet, tak svoj produkt nájdete aj vo svojom účte.

Ak ste už objednali, a ešte stále nemáte prístup k svojmu elektronickému produktu, tak si pozrite tieto dôvody:

1. Problém s e-mailom: Skontrolujte, či ste počas objednávky zadali správny e-mail. Ak je e-mail správny, tak sa mohlo stať, že sa zatúlal v priečinku SPAM, ktorý odporúčame skontrolovať. Odporúčame vám e-mail označiť za dôležitý, aby sa to už nikdy v budúcnosti nestalo.

2. Platba neprebehla v poriadku: Ak vaša platba kartou alebo bankovým prevodom z rôznych dôvodov neprebehla v poriadku. V tomto prípade vám príde e-mail, kde nájdete tlačidlo, na ktoré treba kliknúť a zaplatíte znova. Ak sa vám opakovanie nedá zaplatiť online, tak vám odporúčame objednať si produkt na adresu, kedy môžete zaplatiť na dobierku na pošte alebo priamo kuriérovi.

3. Ešte sme nezaznamenali peniaze na účte: Ak ste si zvolili platbu offline (klasickým bankovým prevodom), tak ešte chvíľku potrvá (1 – 2 dni), pokiaľ zaznamenáme platbu na našom účte. Ihneď po pripísaní na účet vám príde e-mail o vybavení objednávky s odkazmi na stiahnutie.

Na urýchlenie vybavenia vašej objednávky, alebo na zaslanie údajov k platbe, nás neváhajte bezodkladne kontaktovať.