Benefity iba pre Členky Akadémie krásy

Vďaka svojmu členstvu v Akadémii krásy môžeš využiť špeciálne akcie a zľavy od značiek, ktoré máme rady. Zľavové kódy ako aj výšky zliav sa menia a sú časovo obmedzené. Takže, ak máš o niečo záujem, tak radšej neváhaj a objednaj.

15% zľava

Soouly je slovenská značka s prírodnými produktami, ktoré podporujú lásku k pohybu a sebalásku. Tvoje telo budú hýčkať prírodne telové oleje a roll on parfémy. Svoj priestor si počas dňa alebo počas cvičenia môžeš prevoňať Refresh sprejom.

15% zľava

Naším cieľom je poskytovať kvalitné produkty svetových značiek, ktoré sa stanú užitočnými pomocníkmi pre každú ženu. Prinášať najnovšie trendy a novinky v make–upe a líčení. Poskytujeme prvotriedny servis s ľudským prístupom, kde je zákazník vždy na prvom mieste.

20% zľava

Spokoy je slovenský konceptový obchod zameraný na vnútornú pohodu a rovnováhu. Nájdeš tam mnoho zaujímavých produktov, ktoré ti spríjemnia tvoj deň. Len vďaka každodenným momentom radosti vieme nájsť vnútorný balans. Veríme, že spokojnosť je pocit, preto chceme vniesť trochu relaxu do tvojho života, aby si sa cítila ako tvoje najkrajšie ja. Spokoy spája slová „pokoj“ a „spokojnosť“ a reprezentuje ideálny stav mysle. Pokoj je pocit bezstarostnosti a voľnosti, zatiaľ čo spokojnosť je stav čistého šťastia a vnútornej pohody.

5% zľava

Flexity je obchod pre milovníkov jogy, pilates a ducha tela. Prinášame viac pokoja do života. Hľadáme po celom svete pre vás produkty, ktoré pomôžu vašej praxi, aby bola bezpečnejšia, kvalitnejšia, zábavnejšia a vedomejšia, a to všetko s ohľadom na prírodu a spoločnosť.

5% zľava

LITTLEBIRD je malý rodinný e-shop, ktorý vám ponúka ekologické, zmysluplné a dizajnové hračky, ale tiež rôzne doplnky pre deti aj dospelých. Svoju prácu robíme s láskou pre vás, pre deti a hlavne pre radosť. Vyčarme spolu úsmev na tvárach vašich detí.

15% zľava na nákup balíka Krásna Žena

Vďaka kolagénu získate funkčnú výživu pokožky, vlasov, nechtov a kĺbov. Spojením chrumkavej granoly sladenej medom a makovo-mandľového krému si pochutíte na zdravých raňajkách. A sladkou bodkou je kurkumová čokoláda. Jej základ tvorí až 40 % pravej bielej čokolády z kakaového masla. Všetky potraviny sú bez lepku a mlieka.

15% zľava – bude platiť čoskoro

Predaj kvalitných parfémov za výhodné ceny.