Akcia čoskoro končí

Získaj žiarivý úsmev bleskovo rýchlo: 3-krokový postup!

Zdieľať:

Žiarivý úsmev chce mať každá z nás. Ale nevieme ako na to. Bielenie zubov je agresívne a väčšina prípravkov, ktoré sľubujú belšie zuby nefungujú. Preto som sa rozhodla napísať môj návod na žiarivý úsmev. Tak si pozri video a prečítaj návod nižšie.

Budeš potrebovať:

  • Zubná pasta Colgate Max White One Optic
  • Ústna voda Colgate Max White One
  • Ceruzka na pery vo výraznej farbe
  • Rúž na pery vo výraznej farbe

Návod:

Základom žiarivého úsmevu sú zuby. V prvom rade by mali byť vždy čisté. Nie je to len vec vzhľadu, ale aj zdravia. Ak si zuby nečistíš pravidelne, tak sa z tvojich úst stáva ideálny domov pre baktérie. Čo môže spôsobiť množstvo zdravotných problémov, nehovoriac o zdraví zubov a ďasien.

1. ZUBNÁ PASTA

Prvý krok je pochopiteľne zubná pasta. Vo videu som použila zubnú pastu Max White One Optic od Colgate. Je to úplná novinka, ktorú práve testujem. Zaručuje žiarivé zuby už po prvom použití, vďaka tomu, že obsahuje rozjasňujúce čiastočky, ktoré odrážajú svetlo. Pri dlhodobom používaní sa dostaví efekt vybielenia zubov. A preto som na tento návod zvolila práce túto zubnú pastu.

Je dôležité vedieť aj to, ako správne používať zubnú pastu a zubnú kefku, aby bolo čistenie zubov čo najefektívnejšie. Ten najlepší spôsob je vraj “stieranie”.

2. ÚSTNA VODA

Ten najlepší doplnok ku zubnej paste je ústna voda. Tá najlepšia je pre mňa ústna voda Max White One Optic od Colgate, lebo je vyrobená tak, aby pôsobila ako prevencia pred vznikom škvŕn na zubnej sklovine. Takže žiarivý úsmev je zaručený.

Pozri si, ako začalo moje 3-týždňové testovanie zubnej pasty Max White One Optic a ústnej vody Max White One od Cogate.

3. LÍČENIE PIER

Ak chceš, aby tvoje zuby naozaj zažiarili musia kontrastovať s perami. Takže na pery použi výrazný rúž. Najprv ich však obtiahni kontúrovacou ceruzkou. Daj si pozor, aby si dokonale obtiahla tvar pier a ak chceš pery opticky zväčšiť, tak ceruzkou jemne vyjdi za okraj pier. Kontúrovacou ceruzkou pery zľahka vyfarbi, aby farby pekne splynuli. Hneď potom aplikuj rúž. Ak sa ti ceruzka na niektorých miestach rozmazala, tak použi štetec a svetlý korektor, ktorým jednoducho upravíš okraje pier.

Pred a po

Ja som s výsledkom spokojná. Vyskúšaj tento postup aj ty a uvidíš ten rozdiel! A nezabudni, že o týždeň (05.07.2015) zverejním video s výsledkom môjho 3-týždňového testovania zubnej pasty Max White One Optic a ústnej vody Max White One od Colgate. Vo videu bude aj súťaž o 3 sady. Takže sa máš na čo tešiť :)

Zdieľať: