Akcia čoskoro končí

Týchto 5 nápojov posilní tvoj imunitný systém!

Zdieľať:

Ak si chceš v tomto škaredom počasí vybudovať silnú imunitu, tak si vychutnaj týchto 5 zdravých džúsov a smoothies! 

1. Melónová bomba

Melón je plný vitamínu A, ktorý pomáha organizmu v boji proti rôznym infekciám. Navyše je veľmi chutný a osviežujúci. Či už sa potrebuješ schladiť alebo si pripomenúť horúce letné dni, táto melónová bomba je pre teba skvelou voľbou. Ak v tomto chladnom období nevieš nájsť v obchode čerstvý melón, poobzeraj sa v mraziarenských boxoch, tam ho možno nájdeš.

Melónová bomba

2. Čučoriedkovo-banánovo-mätové smoothie

Čučoriedky sú jednoducho úžasné. Sú plné antioxidantov, posilňujú imunitný systém a zlepšujú funkcie mozgu ako pamäť, učenie a motorické zručnosti. Nezabudni, že čerstvé, mrazené alebo lyofilizované čučoriedky sú hodnotnejšie ako tie varené, zavárané alebo konzervované – v priebehu týchto procesov totiž stráca veľa živín.

Čučoriedkovo-banánovo-mätové smoothie

3. Krémové, kokosové smoothie s kučeravým kelom

Nakopni imunitný systém s výdatnou porciou kučeravého kelu, ktorý je plný živín, vitamínov, minerálov, antioxidantov a vlákniny. Kokos robí navyše smoothie ešte krémovejšie.

 Krémové, kokosové smoothie s kučeravým kelom

4. Zelená bomba

Tento drink je plný zdravých ingrediencií, ktoré ti posilnia tvoju imunitu – či už ide o špenát alebo kučeravý kel, chutí tak dobre, že si ani neuvedomíš, aké zdravé to vôbec je! Spolu s avokádom, uhorkou a citrónovou šťavou je táto zelená bomba obohatená o vitamíny a živiny, ktoré ti dodajú energiu na celý deň. Pozri si recept na Zelený nápoj na chudnutie.

zeleny-napoj

5. Mrkvový džús

Mrkva je nabitá vitamínom A, B a C, železom, vápnikom, draslíkom a sodíkom. Vitamín A predovšetkým reguluje imunitný systém. Prirodzene sladká chuť mrkvy láka aj deti, preto s týmto chutným nápojom potešíte každého člena rodiny a navyše ho obdaríte silnejšou imunitou.

Mrkvový džús

Piť chutne a ešte k tomu aj zdravo? Čo viac si človek môže priať! Vyskúšaj tieto skvelé nápoje a daj nám vedieť, ako ti chutili.

Zdieľať: