Akcia čoskoro končí

Little Hanna: Slovenské medailóniky s príbehom

Zdieľať:

Pred istým časom som natrafila na medailóny, ktoré v sebe nesú príbeh. Každý je originál, pretože medailónik si môžeš vyskladať podľa seba – podľa svojho príbehu. Aj ja som si vyskladala ten svoj..

hanna Každá z nás má svoj príbeh, každá má svoje radosti, ktoré si chce nosiť stále so sebou. Pozri si, akými rôznymi spôsobmi sa dá vyjadriť životný príbeh:

1. Milujem svoju lásku

Láska Ak sa s partnerom nadovšetko milujete, vyskladajte si medailóniky! Napríklad s iniciálkami a krištálikmi mesiaca narodenia vás oboch.

2. Navždy svoji

laska Pri príležitosti svadby si môžete s partnerom vyskladať váš príbeh. Môžete si do medailónikov dať napríklad aj svoje iniciálky alebo kryštálik s mesiacom, odkedy ste svoji.

3. Chránim svoje dieťa

Matka Toto pochopí iba matka. Keď sa ti narodí dieťatko, tvojou úlohou je chrániť ho. Môžeš si vyskladať takýto medailónik, ktorý budeš mať vždy pri sebe!

4. Milujem svojho psíka

Psík Ak nadovšetko miluješ svojho domáceho miláčika…

5. Nikdy neprestávaj veriť

Motivácia Ak strácaš nádej, musíš mať vždy pri sebe niečo, čo ťa nakopne. Vyskladaj si svoj medailónik napríklad s nápismi Navždy, Nádej a rôznymi symbolmi, ktorým pochopíš len ty.

6. Milujem varenie

Varenie Ak je tvojim hobby varenie, povedz to celému svetu s takýmto medailónikom!

7. Hudba je moja vášeň

Hudba Nekonečno, huslový kľúč a páv. Tento medailónik na náramku nehovorí o ničom inom, ako o láske ku hudbe. Nos si svoje hobby stále so sebou.

Vyskladaj si svoj vlastný príbeh

Toto boli iba ukážky, ako môže tvoj príbeh vyzerať. Ty si môžeš vyskladať ten svoj originál na LittleHanna.sk. Zároveň to môže byť aj originálny darček, ktorý môžeš darovať niekomu, koho dobre poznáš. Určite sa poteší :)

Zdieľať: