Akcia čoskoro končí

Ružová voda: Tajomstvo očarujúcej pleti a krásnych vlasov

Zdieľať:

Ženy východu už stáročia poznajú tajomstvo krásnej pleti. Spočíva v moci ružovej vody! Je totiž ideálna pre každého, kto preferuje prírodnú kozmetiku. Po oboznámení sa s výhodami, ktoré prináša ju začneš používať aj ty!

Ružovú vodu môžeš použiť ako  účinný odličovač. Pre efektívne odstránenie make-upu ju stačí ju zmiešať s arganovým olejom. Táto zmes dokonca odlíči aj vodeodolný make-up. Je tiež veľmi jemná a nespôsobuje žiadne podráždenie.

Ďalšou z možností jej využitia je používať ružovú vodu ako toner. Účinne totiž zbavuje tvár baktérií a nečistôt. Okrem toho znižuje zápal a efektívne upokojuje podráždenú pokožku. Obzvlášť prospešná je pre pokožku náchylnú k tvorbe akné. Postačí ak navlhčíš vatový tampón a aplikuješ na tvár. Už po niekoľkých aplikáciách si všimneš skvelé výsledky.

Ružová voda tiež prinavracia život, krásu a lesk zničeným vlasom. Postačí, ak ich ňou po bežnom umytí šampónom opláchneš. Vlasy budú krásne, no ich úžasnú vôňu si zamiluješ!

Vďaka jej úžasnej vôni ju zároveň môžeš používať ako skvelý domáci parfum! Je ľahký, kvetinový, a popravde, kto by nemiloval vôňu ruží?

Táto skvelá vychytávka ťa zbaví opuchnutých očí aj nesympatických kruhov pod nimi. Rovnako dobre odstráni známky únavy a stresu. Stačí len namočiť vatový tampón a chvíľu ho nechať pôsobiť na očiach.

Ak ťa trápi podráždená pokožka po holení, práve si našla riešenie tohto problému! Vďaka protizápalovým účinkom, ktoré táto voda má, upokojí podráždenú a začervenanú pokožku. Ak ju aplikuješ hneď po holení, získaš mäkkú a hladkú pokožku bez podráždenia.

V neposlednom rade si môžeš vychutnať aj blahodarný kúpeľ. Stačí ak pridáš šálku ružovej vody do vane. Nie je totiž úžasná len pre pokožku, pretože rovnako perfektne účinkuje aj na mozog. Pôsobí povzbudzujúco a zmierňuje pocit úzkosti.

Máš skúsenosti s ružovou vodou?

 

Zdieľať: