Akcia čoskoro končí

Outfit do práce: Čierno-biela klasika

Zdieľať:

Čierno-biely outfit

Krásky, mám pre vás znova inšpiráciu na outfit. Tento krát je to outfit do práce, alebo na pracovné stretnutie. Elegantné a zároveň pohodlné. Pozri sa z akých kúskov sa outfit skladá.

Sveter

Tetno sveter mi hneď padol do oka. Je dlhý, teplý a štýlový. Nájdeš ho v predajni H&M alebo na ich webe.

Kabelka

Jednoduchá, čierna a veľká kabelka s čistými líniami. Dokonalá práve ku tomuto outfitu. Kúpiť ju možeš v obchode GlashGirl.sk.

Čižmy

Vysoké čizmy, ale na nízkom podpätku. Do práce ako stvorené. Sú trocha ozvláštnené kamienkami na špičke. Tak ako kabelka, sú dostupné v obchode GlashGirl.sk .

Košeľa

Biela košeľa nesmie chýbať žiadnej žene. Je to skrátka základný kúsok, ktorý sa dá skvelo kombinovať. Táto košeľa je ozvláštnená kamienkami na golieri. Kúpiť ju môžeš v obchode Brands24.sk 

Strieborná súprava

Táto strieborná súprava so zirkónmi obsahujúca strieborné náušnice a náhrdelník dokonale dopĺňa tento outfit do práce. Šperky sú jemné a vďaka zirkónom sa krásne trblietajú. Súprava je podľa mňa veľmi kombinovateľná s rôznymi outfitmi. Viem si ju predstaviť napríklad ku malým čiernym. Striebornú súpravu si môžeš kúpiť v internetovom obchode Klenoty Hematit.

Nohavice

Jednoduché, čierne nohavice s vysokým pásom nič nepokazia. Tieto sú z F&F.

TIP: Ak nosíte v práci rovnošatu, napríklad ak ste zdravotník, aj pre vás máme na výber tipy rôzných stirhov, materiálov a farieb zdravotníckeho oblečenia.

Zdieľať: