Akcia čoskoro končí

NOVINKA: 28-dňový rozvoz zdravej stravy pre formovanie postavy od Antónie Mačingovej!

Zdieľať:

Žijeme v rýchlej dobe a nemáme čas venovať pozornosť stravovaniu. Musíš si však uvedomiť, že to čo do svojho tela dávaš ovplyvňuje tvoje zdravie, vzhľad a aj to, ako sa cítiš. Ja som sa posledné mesiace cítila veľmi zle a preto som sa rozhodla niečo zmeniť. Objavila som 28-dňový harmonizačný program! A chcem moju skúsenosť zdielať, lebo sa mi podarilo zmeniť moje stravovacie návyky a cítim sa skvele.

als-28-fb

Vždy som sa chcela zdravo stravovať a pritom samozrejme schudnúť. Aj som začala, ale nedarilo sa mi. Vyžadovalo si to čas a neustále hľadanie nových, zdravých receptov a následné varenie. Pri mojom uponáhľanom životnom štýle sa to jednoducho nedá skĺbiť. A preto som vždy siahla po nezdravej variante jedla len preto, aby som ušetrila čas. Avšak všetko sa to z dlhodobého hľadiska odzrkadlovalo na mojom tele a zdraví…

Približne pred mesiacom som sa dozvedela o Harmonizačnom programe, ktorý trvá 28 dní. Nejde len o nejaký plán stravovania. Jednoducho vysvetlené, je to donáška zdravého jedla. Päť jedál denne počas celých štyroch týždňov priamo k tebe domov! 28 dní sa budeš stravovať podľa detoxikačného a harmonizačného programu Antónie Mačingovej – autorky bestselleru “Najedzte sa do štíhlosti”.  Nie je to žiadna diéta – je to program vďaka ktorému naštartuješ svoj zdravý životný štýl! 

Ukážka kvalitných jedál z 28-denného harmonizačného programu

Takto by som zhrnula moje pocity po tom, ako som vyskúšala harmonizačný program: 

  • mám viac energie a cítim sa celkovo lepšie
  • stravujem sa pravidelne
  • začala sa mi formovať postava a vďaka zmene stravy som sa rozhodla začať cvičiť
  • nemusím každý deň vymýšľať čo budem jesť
  • nestrácam čas varením
  • na strave som dokonca ušetrila

Ak si  tomto programe ešte nepočula, určite si nevieš predstaviť, ako to môže fungovať  a predsa to funguje skvele! Pozri si toto video a všetko pochopíš: 

Ak máš na mňa nejaké otázky ohľadom harmonizačného progamu, napíš do komentára nižšie. Inak všetky dôležité informácie sa dozvieš na webe www.als28.cz

28-dni-viac

Zdieľať: