Akcia čoskoro končí

Moja skúsenosť s harmonizačným plánom Mačingovej: Ako sa cítim po 28 dňoch?

Zdieľať:

Myslím, že každá žena už počula o stravovaní podľa Antónie Mačingovej. Ja som si pred pár rokmi kúpila jej knihu. Ale problém bol v tom, že som 28 dňový harmonizačný program nikdy nedodržala až do konca. Pritom sa mi princípy stravovania veľmi pozdávali a fungovali. Asi som zlyhala z časových dôvodov – radšej som siahla po zlej variante jedla, lebo sa mi nechcelo pripravovať tú zdravšiu alternatívu… A preto, keď som sa predčasom dozvedela, že existuje donáška stravy podľa 28-dňového plánu Mačingovej, tak som neváhala a objednala. Bolo to približne pred mesiacom, takže som sa rozhodla napísať moje skúsenosti z týchto 28 dní do tohto článku.

Ak si o tomto donáške harmonizačnej stravy ešte nepočula, tak ti v krátkosti vysvetlím princíp: Každé ráno (o čase, kedy sa dohodneš) príde kuriér s tvojim balíčkom čerstvého jedla na celý deň. V piatich krabičkám máš raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru. Takže máš o stravu postarané na celý deň. Stačí ti otovriť kraičku, ak je to potrebné ohriať a jesť. Pre mňa obrovské plus, pretože som časovo vyťažená a na varenie čas nemám.

Ukážka kvalitných jedál z 28-denného harmonizačného programu

Tu je ukážka z mojich každodenných zápiskov a pocitov:

Denník harmonizačného programu Mačingovej

Ako sa cítim po 28 dňoch harmonizačnej stravy?

Jednoznačne sa cítim sa ľahšie, zdravšie. Som plná energie. Samozrejme, to prichádzalo postupne, tým ako si moje telo zvykalo na harmonickú stravu. Môj metabolizmus konečene funguje ako má. Už teraz viem, že budem v takom štýle pokračovať. Som veľmi rada, že so sa rozhodla vyskúšať službu, vďaka ktorej mi zdravá strava chodila domov každé ráno a celý deň som sa nemusela strarať o to, čo budem variť.

Rozvoz stravy podľa Antónie Mačingovej funguje v celej Českej republike a teraz aj na Slovensku – v Bratislavskom kraji. Všetko potrebné informácie sa dozvieš na www.als28.sk, kde si môžeš donášku stravy aj objednať.

Ešte prikladám video, aby si mala predstavu ako to funguje :)

Máš skúsenosti so stravovaním podľa Antónie Mačingovej? Napíš do komentára, som zvedavá :) 

Zdieľať: