Akcia čoskoro končí

Môj názor na Lash Booster

Zdieľať:

Riasy sú pre našu, “ženskú krásu” veľmi dôležité. Dovolím si tvrdiť, že každé líčenie očí získa vďaka výrazným riasam omnoho krajší výsledok. Práve preto som tak trochu otrok umelých rias. Ak sa líčim, tak v 95% používam umelé riasy či už v celku, alebo vo forme trsov. A ako to už v živote býva, každá minca má dve strany. Neustále líčenie, strhávanie umelých rias a odličovanie oslabuje riasy. Strácajú objem a vypadávajú.

Už dlho ma lákalo vyskúšať Lash Booster. Pri tejto procedúre sa nepridávajú žiadne riasy. Riasy sa jemne vytočia, oko sa krásne optický zvýrazní a zväčší. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia. Na ošetrení som bola v novootvorenom salóne QUIR v Trnave, pozrite ako to prebiehalo.

Ako to funguje?

Lash Booster je kombinácia liftingu a botoxu rias. Lifting riasy vytáča, botox ich uzdravuje a urýchľuje rast mihalníc. Ošetrenie by malo posilniť prirodzené riasy, dodať im vitamíny a zväčšiť objem.

V prvom kroku sa odlíčia oči a očné okolie. Kozmetička tesne pod oko nalepí papierik a horné riasy prečeše. Následne sa na horné viečko aplikuje akýsi silikónový vankúšik, ktorý chráni horné viečko. Naň sa šetrne vytočia a prilepia riasy smerom hore. Nasledujú aplikácie vyživujúcich krémov a na záver farba na riasy. Celá procedúra trvá menej ako hodinku. Veľmi si pri tom oddýchnete, možno aj na chvíľku zdriemnete, keďže máte po celý čas zavreté oči. 

Výsledok

Fotka vľavo je pred procedúrou a fotka vpravo po procedúre. Riasy sú vytočené, zvýraznené a vyživené.

Môj názor

Na internete som videla omnoho ohurujúcejšie výsledky pred a po. Ale nakoľko moje riasy boli pred ošetrením padnuté z používania umelých rias a povypadávané, je pre mňa výsledok úžasný! Ubehlo už pár dní od procedúry a riasy sú stále vytočené. Počkám, kým mi dorastú a určite pôjdem na Lash Booster znovu.

Odporúčam každej žene, ktorá túži po výrazných riasach, ale nemá rada umelé, či 3D riasy. Výsledok by mal byť viditeľný mesiac. 24 hodín po aplikácii sa nemôže líčiť, umývať riasy vodou, ani saunovať.

Zdieľať: