Akcia čoskoro končí

Malý dekolt? Tu sú 3 módne výhody malých pŕs!

Zdieľať:

Dekolt je odjakživa jednou z najčastejších tém žien, ktoré pri pohľade do zrkadla vyberajú vhodný top, blúzku či šaty. No čo ak nás príroda príliš neobdarila? Malý dekolt je pre niektoré prekliatie, pre iné výhoda. V tomto článku si povieme o 3 módnych  výhodách malých pŕs vďaka ktorým ich budeš milovať!

1. Podprsenka nie je vždy nevyhnutnosť

Hádam najväčšou výhodou malých pŕs je, že si nevyžadujú takú oporu ako tie väčšie. Menšie prsia sú pevnejšie, pokožka je pružnejšia, keďže na ňu nepôsobí v takej miere gravitácia. Tým pádom si pod top či šaty nie je potrebné zakaždým obliecť podprsenku a to sa v týchto horúčavách ráta.

Malé prsia

2. Výstrih nie je problém

Malý dekolt si môže dovoliť naozaj každý strih topu a to platí hlavne pri výstrihu. Či už V-čkový, okrúhly alebo s uväzovaním ku krku, stačí ak si zapamätáš jedno pravidlo: dôležitá je veľkosť. Dobre padnúci top či tričko, ktoré ti dokonale sadne, netlačí a nie je ani veľmi voľné je správna cesta.

TIP: Ak chceš v oblasti dekoltu predsa len pridať na objeme, voľ top v svetlých farbách s riasením, strapcami či aplikáciami. Zo vzorov sa zameraj na vodorovné prúžky. 

3. Odhalený chrbát

Trendom posledných sezón je odhalený chrbát. Práve tento trend je ako stvorený pre malé a pevné prsia, ktoré sú ideálne pre takýto strih šiat či topu. Tie pekne sadnú na chrbát a nehrozí, že “niečo” nečakane vykukne.

Malý dekolt má svoje plusy, ktoré sa oplatí využiť hlavne v období horúceho leta a tento fakt si uvedomuje čoraz viac žien. V tomto článku si sa mohla práve dozvedieť aké módne výhody má malý dekolt. 

Zdieľať: