Lektori v Akadémii krásy

Spoznaj bližšie svojich lektorov. Inšpiruj sa ich príbehmi, vyber si svoj obľúbený online program a začni ešte dnes.

Monika Dominová

Pracujem ako fitness trénerka. K tejto práci ma priviedla moja závislosť na skvelom pocite z pohybu. Prvýkrát som ochutnala tento pocit už ako 8 ročná, keď som sa začala venovať tancu. Neskôr sa vo mne prebudila vášeň pre fitness. Moje vlastnosti ako tvrdohlavosť a cieľavedomosť sa ukázali ako super predpoklad, na to, aby som sa stala trénerkou. Denne prežívam a cítim zodpovednosť za ciele ľudí, ktorí mi ich fyzickú kondíciu zverili do rúk. Šport ma nabíja energiou, veď je dokázané, že ľudia, ktorí žijú športom sú spokojní a vyrovnaní. Moje motto: “Uvedom si, že tvoje telo je najdrahšia vec akú na tomto svete máš a tak ako ty potrebuješ zdravé telo tak telo potrebuje tvoju starostlivosť, nesieš za neho plnú zodpovednosť!”

Zuzana Maďari

Jógu som nehľadala. V roku 2012 si jóga našla mňa. Prišla som náhodou, len ako prísľub kamarátke, na prvú lekciu jógy bola to láska na prvý pohľad. Na celých 60 minút sa svet zastavil a bolo len tu a teraz. Z hyperaktívneho a výbušného človeka, ktorý nič nedotiahol do konca, sa stala úplne nová osoba. Ukľudnila dýchanie a vlastne celý životný štýl. Uvedomila som si, že je jedno pre aký dôvod si na jógamatke, hlavne že na nej si. V dnešnom uponáhľanom svete je úžasné zostať na chvíľu sám sebou, tu a teraz.

Maruška Pitoňák

Pred pár rokmi, vo veku 43 rokov som začala sama doma cvičiť tvárovú gymnastiku a prepadla som jej stále viac a viac. S ohľadom na môj vek sa mohlo zdať, že je neskoro. Uvedomila som si však, že nikdy nie je neskoro začať. Tvárová gymnastika ma začala veľmi baviť. Ale ozajstný dôvod bol ten, že som si nechcela dávať robiť chirurgické zásahy do tváre. Niežeby som sa bála bolesti, veď som porodila som tri deti. Moje obavy boli skôr z toho, či sa to vydarí, ako sa budem cítiť a či to budem stále ja. Páči sa mi učiť ako cvičiť tvárovú gymnastiku a poviem Vám, že je to riadna práca… “zaberák”, ale vložila som do toho svoje nadšenie a elán.

Natália Ondáková

Mám 24 rokov a tancu sa venujem už od základnej školy. Prešla som si viacerými štýlmi. Nakoniec som zakotvila pri ženských štýloch ako twerk, ladies dance a dancehall. Na mojich hodinách kladiem dôraz na ženskosť a individualitu. Cez deň pracujem v korporáte, ale po večeroch sa na tanečnom parkete mením na šelmu. Vďaka tancu sa prejavíte svoju ženskosť naplno, zamilujete sa do svojho tela a zdvihnete si sebavedomie. 

Natália Danayová

Moja záľuba sa sa stala mojou prácou, keď sme so sestrou Adriánou založili Príbeh Svadby. Plánovanie svadby je veľká vec. Veríme, že každý pár si zaslúži svoj dokonalý “Príbeh svadby”. Podarilo sa nám vytvoriť jedinečnú aplikáciu na plánovanie svadby. 

https://pribehsvadby.sk

Danka Kmeťová

V roku 2013 som natočila môj prvý návod na líčenie na Youtube a kanál som nazvala Akadémia krásy. Bolo to intuitívne. Nechcela som vystupovať pod mojim menom, no chcela som ženy učiť, ako byť krásne. Vtedy som ešte netušila, ako tento názov zmení život nielen mne, ale aj mnohým ženám na Slovensku.