Akcia čoskoro končí

Douglas na Slovensku: Na čo sa najviac teším?

Zdieľať:

Vždy ma veľmi poteší, keď sa dozviem, že na Slovensko prichádza nová značka alebo obchod. Hlavne, keď sa to týka kozmetiky, pretože tej je u nás stále málo. My, Slovenky obdivujeme zahraničné make-up tutoriály a hľadáme kozmetiku, ktorú väčšinou na Slovensko ani len nedoručujú. Týmto časom však postupne odzvoní. Mám pocit, že príchodom Parfumérii Douglas sa otvorí cesta pre príchod celosvetovo známych značiek kozmetiky.

Áno čítala si správne. U nás sa otvára Douglas! Prvá predajňa sa slávnostne otvorí 7. apríla v Auparku v Bratislave. Druhá predajňa bude otvorená 2. mája v Eurovei.

V parfumérii Douglas nájdeš široký sortiment kozmetických značiek. Okrem toho ponúkajú aj bezplatné služby ako 5-minútové líčenie, konzultácie líčenia a starostlivosti o pleť.

Ja sa teším hlavne na množstvo nových značiek, ale práve aj na značku kozmetiku Douglas. Ich značka zastrešuje všetky oblasti starostlivosti o pleť a telo od vlasov až po nechty (vrátane mužskej starostlivosti).

Som veľmi rada, že som mala možnosť vyskúšať si aj dekoratívnu kozmetiku Douglas Make-up, z ktorej som milo prekvapená. Všetky produkty sú kvalitné a dostatočne pigmentované. Poteší aj cena, ktorá sa pohybuje od 4,99 do 19,99 Eur.

Kozmetická rada Douglas Naturalis je čistá, prírodná a hlavne účinná. Ružová rada Pomegranate obsahuje arganový olej, esenciálny ružový olej a extrakt z granátového jablka. Je to skvelá kombinácia pre suchú pleť. 

Ako som spomínala v úvode – v príchodom parfumérie Douglas na Slovensko prichádza množstvo zaujímavých značiek. Jednou z nich je Urban Decay!

Táto značka je známa nekončiacou škálou farieb a kvalitnou, luxusnou kozmetikou. Od úžasných, zamatových očných tieňov v paletkách až po make-up a fixačné spreje. Napríklad taký fixačný sprej All Nighter Makeup Setting Spray je niečo čo som u nás dlho, márne hľadala. Chráni líčenie pred roztečením a udržuje ho po dobu 16 hodín! 

Na stretnutí pri príležitosti uvedenia tejto značku na slovenský trh sme obdivovali úžasné produkty. Väčšinu z nich sme poznali len zo zahraničných videí a dnes ich môžme mať – všetky, vďaka otvoreniu Douglasu :-) Určite sa môžete tešiť na nové video, v ktorom ukážem ako sa líči s kozmetikou Urban Decay.

Verím, že som vás týmto článkom trošku navnadila na objavovanie nových, voňavých, kozmetických kúsov. Ja sa už veľmi teším. Vidíme sa 7. apríla v Auparku? :-)

Zdieľať: