Akcia čoskoro končí

Ako dostať svoje telo do rovnováhy? Odpoveď je HARMONICKÁ STRAVA!

Efektívne do nového roka

Zdieľať:

Po lete plnom zážitkov prichádza jeseň a my sa znova dostávame do normálneho režimu. Ak si si v lete dopriala rôzne jedlá, pravdepodobne cítiš, že aj tvoje telo sa potrebuje dostať do normálneho, zdravého režimu. Nájsť však rovnováhu v stravovaní môže byť ťažké, ak s tým nemáš skúsenosti. V tomto článku ti priblížim, čo znamená stravovať sa harmonicky a dostať svoje telo do rovnováhy.

Ako zistím, že potrebujem zmeniť stravovanie?

Odpovedz si na nasledujúce otázky:

  • Cítiš sa po jedle plná a ťažká?
  • Bývaš ráno často unavená?
  • Trpíš bolesťami hlavy alebo žalúdka?
  • Nevieš presne, ktoré potraviny sú pre teba vhodné?
  • Už dlho nie si spokojná so svojou hmotnosťou?

Ak si aspoň na jednu otázku odpovedala áno, v tom prípade potrebuješ zmenu. Nečakaj na zázrak. Len ty dokážeš so sebou urobiť zázraky…

Zdravé jedlá podľa Antónie Mačingovej

Prečo harmonická strava?

Harmonická strava dostane tvoje vnútro do rovnováhy. Začne ti správne fungovať metabolizmus, nebudeš sa cítiť unavená. Telo nebude zaťažené nevhodnou stravou, ktorá by mohla spôsobiť bolesť žalúdka, hlavy alebo iné problémy. Výsledkom bude okrem iného aj úprava hmotnosti.

Za koľko dní viem dostať telo do rovnováhy?

Podľa Antónie Mačingovej stačí je 28 dní ideálny čas na zmenu. Za tento čas pochopíš jej princípy stravovania, ktoré fungujú. Budeš vitálnejšia a zdravšia.

Prečo 28 dní funguje?

V prípade, že si zvyknutá na diéty, tak vieš, čo je to JO-JO efekt. Neopakuj stále dookola tú istú chybu. Pri držaní diéty nemeníš stravovacie návyky dlhodobo. Po skončení diéty začnej robiť znova tie isté chyby, kvôli ktorým si diétu musela držať (nadváha, zdravotné problémy). Kľúčom je dlhodobá zmena. 28 dní je dostatočne dlhý čas na vybudovanie si návykov na zdravé stravovanie.

Čo keď nemám čas si pripravovať jedlá?

Veľa žien má práve tento problém. Práca a rodina – stále dookola. Žiadny čas na seba a už vôbec na varenie zdravých jedál 3-5 denne. A preto vznikla úžasná služba – Harmonizačný program Antónie Mačingovej priamo domov.

Nemusíš sa o nič starať. Stačí  ti vybrať si len dátum od kedy chceš začať. Každý deň ti doručia balíček s 5 chodovým menu harmonizačnej stravy podľa Antónie Mačingovej.

Služba Als28 vznikla v Čechách, ale vďaka veľkému úspechu je dostupná už v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom, Žilinskom aj Nitrianskom kraji na Slovensku.

baner-als

 

Zdieľať: