Akcia čoskoro končí

Domáci SUPERHRDINOVIA 3: Chytré tipy a triky pre neodolateľne krásne vlasy

Zdieľať:

Krásne vlasy

Keď už poznáš tipy a triky pre krásnu tvár aj make-up, prezradím ti ich zopár aj pre vlasy. Starou známou pravdou je, že vlasy sú koruna krásy. Bohužiaľ, nie vždy to tak vyzerá, pretože ak sa vlasom nedostáva správnej starostlivosti, často namiesto koruny pripomínajú hniezdo. Verím, že ty sa o vlasy starať vieš, a že tieto triky ti len pomôžu priviesť ich vzhľad k dokonalosti.

TIPY A TRIKY PRE NEODOLATEĽNE KRÁSNE VLASY:

 • MED ako zázrak proti skrepovateniu
  Aby neboli tvoje vlasy skrepovatelé, zmiešaj 10 polievkových lyžíc medu s kondicionérom a aplikuj na vlasy ako akúkoľvek inú vlasovú kúru. Následne vlasy dobre opláchni. Táto zmes bude pôsobiť aj po umytí, vlasy zanechá dokonale hladké a pokožku hlavy príjemne jemnú.
 • AVOKÁDO ako intenzívna výživa
  Každé, no najmä suché vlasy potrebujú intenzívnu výživu. Na tento proces odborníci vrelo odporúčajú roztlačené avokádo, pretože obsahuje mastné oleje, vitamín E a ďalšie výživné látky.
 • MLIEKO poslúži na vyhladenie vlasov 
  Všetko čo musíš urobiť je nasprejovať mlieko na vlhké vlasy, nechať pôsobiť približne 20 minút a vlasy následne umyť studenou vodou. V teplej vode by totiž mlieko mohlo skysnúť.
 • MORSKÁ SOĽ pomôže odstrániť lupiny
  Ak ťa neustále trápia lupiny, vyskúšaj zmiešať morskú soľ s kondicionérom. Môžeš na to použiť nejakú nádobu, alebo soľ rovno nasyp do tuby od kondicionéra. Zmes vmasíruj do vlhkej pokožky hlavy a poriadne opláchni.
 • ŠKROBOVÁ VODA pre hustejšie vlasy 
  Ak si stále nespokojná s nedostatočným objemom vlasov, použi kondicionér na objem, ktorý následne zmyješ škrobovou vodou. Teda vodou, v ktorej si predtým uvarila zemiaky, alebo cestoviny. Nezabudni však vodu nechať vychladnúť. Neboj sa toho, že by vlasy mohli páchnuť, po vysušení totiž nebude vôbec nič cítiť.
 • BRUSNICOVÁ ŠŤAVA ako rozjasňovač
  Červené alebo blond vlasy perfektne zjasní zriedená brusnicová šťava. Vlasy stačí klasicky umyť šampónom a napokon opláchnuť džúsom.

Používaš podobné domáce triky? Pokojne sa o ne s nami môžeš podeliť! Tento článok uzatvára sériu s názvom “Domáci superhrdinovia” a ja verím, že ich vyskúšaš  a dúfam, že s ich výsledkami budeš spokojná.

Zdieľať: