Akcia čoskoro končí

ALS28: Ako na harmonizáciu organizmu za 28 dní?

Zdieľať:

ALS28

Mnohé z vás už o ALS28 u nás na webe Akadémia krásy počuli, dokonca si to niektoré z vás možno vyskúšali. Pre tie z vás, ktoré neviete o čo ide – v tomto článku sa vám to pokúsim priblížiť…

Čo je ALS28?

ALS28.sk znamená Antonia Lifestyle 28. Je to služba špecializovaná na krabičkovú stravu. Krabičky plnia harmonizačnou stravou podľa Antónie Mačingovej. Antónia Mačingová je známa autorka bestsellerov Najedzte sa do štíhlosti. A číslo 28 znamená 28 dní, počas ktorých ti každý deň domov dovezú čerstvé jedlá. Týchto 28 dní je potrebných na harmonizáciu organizmu podľa Antónie Mačingovej.

Ako funguje harmonizácia?

Počas 28 dní sa tvoje telo očistí od toxínov. Tvoje orgány sa prečistia a budú fungovať lepšie. Vybuduješ si návyk na zdravú stravu. Tvoj organizmus bude zregenerovaný. Väčšinu stravy tvorí čerstvá zelenina a ovocie. Prvé dni je strava bez mäsa, aby sa telo detoxikovalo. Neskôr sa mäso postupne pridáva. V programe nenájdeš zemiaky, pretože obsahajú veľa škorbu. Takisto sa tam neobjavuje biele pečivo. Priaznivci Antónie Mačingovej vedia, že typické raňajky sú mrkva, jablko, škorica, med a vlašské orechy – na tieto a aj iné chutné raňajky sa môžeš tešiť.

Ako funguje stravy dovoz domov?

Jednoducho. Na stránke www.als28.sk si objednáš harmonizačnú stravu na 28 dní a určíš dátum od odkedy chceš začať. Od toho dňa ti 5-krát do týždňa vždy ráno dovezú 5 čerstvých jedál na celý deň – raňajky, desiata, obed, olovrant. V piatok ti dovezú jedlo na celý víkend, takže cez víkend môžeš byť kľudne mimo domov a jedlo máš zabezpečené. Nemusíš nič variť – iba otvoríš krabičku a môžeš jesť.

Viac o ALS28 vám povedia vo videu zakladatelia Jiří Ostranský a Vladimír Vaněk
baner-als

Zdieľať: