Akcia čoskoro končí

Ako správne nosiť clip in vlasy

Zdieľať:

Clip in vlasy alebo „vlasy na sponu“ sú jedným z obľúbených riešení nielen profesionálnych kaderníčok, ale aj obyčajných žien, ktoré túžia po dlhšom účese, no nemajú chuť čakať mesiace a roky, kým ich vlastné vlasy dorastú do potrebnej dĺžky. Nosenie takýchto vlasových doplnkov je v móde už dlhé roky, no napriek tomu sa často stretávame s ich nesprávnym nosením. Určite sa pýtate, ako je možné nesprávne nosiť doplnok, ktorý si len pripnete do vlasov. S podporou online predajne Happyhairshop.sk Vám prinášame zopár rád ako clip in vlasy použiť, čo najlepšie vo Váš prospech.

Ako správne nosiť clip in vlasy?

Odpoveď nie je taká náročná ako si možno myslíte. Nesprávne nosenie rozoznáte už aj tým, že si všimnete, že niekto takéto vlasy vôbec nosí. V ideálnom prípade totiž musia byť tieto doplnky nerozoznateľné od Vašich vlastných vlasov a ich zrejmosť je chybou nosenia. V prvom rade sa pri výbere clip-in vlasov sústreďte na výber farby vlasov, ak sa náhodou farba Vašich vlasov odlišuje, nevešajte hlavu. Väčšina ľudských clip-in vlasov totiž disponujte skvelou vlastnosťou, vďaka ktorej ich môžete farbiť ako svoje vlastné vlasy. Takto môžete rýchlo a jednoducho prispôsobiť farbu svojej vlastnej.

clip-in2

Ďalším krokom je výber správnej dĺžky. V tomto bode nemôžete takmer nič pokaziť okrem prípadu, keď si zaobstaráte clip-in vlasy dlhšie kratšie ako potrebujete. Tieto vlasy je potrebné pripínať k vlastnému účesu vždy čo najbližšie ku korienkom vlasov a preto je dôležitý výber vhodnej dĺžky. V opačnom prípade sa môžete veľmi ľahko vyhnúť želanému efektu.

Noste takéto vlasy vždy podľa plánovaného účesu. Ak si napríklad chcete zopnúť vlasy do drdolu alebo akýmkoľvek iným spôsobom na vrch Vašej hlavy, nebojte sa a pripnite si clip in vlasy pokojne aj naopak. Chcete mať predsa hustejšie vlasy tam kde to zaváži.V prípade ak používate syntetické clip-in vlasy, ktoré sú tiež veľmi dobrým riešením, prispôsobte ich svojim vlasom použitím sér, ktoré im dodajú lesk a budú sa tam viac podobať Vašim vlastným vlasom. Zároveň budú aj rovnako voňať, čo je vždy príjemné.

clip-in

Nebojte sa použiť clip in ofinu. Ak máte pocit, že vášmu účesu niečo stále chýba, neváhajte a vyskúšajte použitie rôznych druhov clip in ofín, ktoré váš účes rýchlo a jednoducho osviežia a dodajú Vám nový look.

Súťaž

Súťažte s nami a 1 z vás odmeníme nákupnou poukážkou v hodnote 50€ na Happyhairshop.sk.

Súťažná otázka:

Je možné ľudské clip-in vlasy žehliť a farbiť?

  1. Odpoveď nájdete na www.happyhairshop.sk (http://www.happyhairshop.sk/home/starostlivos-o-udsk-clipin-vlasy/)
  2. Vaše odpovede uvádzajte v komentároch pod týmto článkom. (napíšte áno alebo nie)
  3. Súťaž bude ukončená 08.08.2014 23:59:59.
  4. Jeden výherca bude vyhlásený dňa 11.08.2014 (pondelok)
  5. Výhercovi bude následne po žrebovaní zaslaný na emailovú adresu elektronický kupón v hodnote 50€ spolu so stručným návodom na použitie.
  6. Využitie kupónu nie je časovo obmedzené.
  7. Minimálna výška hodnoty nákupu nie je stanovená.
  8. Kupón je možné využiť pri jednom nákupe, jeho hodnota nie je deliteľná na viac nákupov.

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ. Výherkyňa je Edita Rapačová. Gratulujeme. 

 

Happy Hair Shop - súťaž

Zdieľať: