Akcia čoskoro končí

Clip-in vlasy z teba urobia kočku za pár minút každý deň

Zdieľať:

Zabudni na mýtus, že predĺžené vlasy sú určené iba na špeciálne príležitosti. Clip-in vlasy sú skvelý spôsob ako dodať účesu nový šmrnc a ich aplikácia nezaberie viac ako pár minút.

Predĺženie vlasov na počkanie za málo peňazí

Len si predstav to vyžarovanie a sebavedomie, ktoré vysielaš svetu, keď sa cítiš krásna a upravená. Je škoda, že väčšina žien je stále presvedčených, že krásny účes sa spája iba s výnimočnými príležitosťami. Iste, v rannom zhone chceš čo najskôr vyraziť v ústrety novému dňu, no clip-in vlasy si pripneš za pár minút, prirodzene splynú s tvojimi vlastnými, zhustia ich a predĺžia.

Za prirodzeným vzhľadom predĺžených vlasov nie je žiadne tajomstvo. Kvalitné clipy sú vyrobené z pravých ľudských vlasov európskeho typu s dôrazom na vysokú životnosť. Pri šetrnom zaobchádzaní a používaní vlasovej kozmetiky s vysokým obsahom vitamínov, vám vlasy vydržia dlho.

Čo je skvelé, clip-in vlasy stoja menej ako pár lodičiek, takže ti z rozpočtu ukroja oveľa menej ako klasická forma predlžovania, ktorá navyše môže vlasy poškodiť.

Ako si clip-in vlasy nasadiť? 

V začiatkoch budeš potrebovať trochu viac času, no po pár aplikáciách si osvojíš techniku a pôjde ti to ako po masle.

Pozri si toto video, kde uvidíš, ako s prameňmi vlasov pracovať a kde si ich pripnúť:

Ak máš viac času, takto predĺžené vlasy si môžeš natočiť, zapliesť alebo vytvoriť iný rýchly účes.

Nemusíš sa báť, že by sa tepelnou úpravou alebo používaním stylingových prípravkov okamžite clipy zničili. Treba sa k nim správať tak, ako k vlastným vlasom, to znamená používať ochranné termo prípravky.

Pred spánkom si clipy z vlasov odopni. Počas noci by sa mohli zamotať a rozčesávaním zbytočne vytrhať. Stačí ich jemne prečesať, aby boli na druhý deň pripravené na použitie.

Už ti nič nebráni, aby si každý deň kráčala ulicami s krásnou hrivou. Clip-in vlasy ti v tom rýchlo a efektne pomôžu.

Zdieľať: