Získaj exkluzívny prístup ku vzdelávacím videám z oblasti líčenia, cvičenia, zdravých receptov a osobného rozvoja od Akadémie krásy

„Revolučný spôsob vzdelávania pre ženy, ktoré chcú získať zdravé sebavedomie a novú energiu do života.“

Vyskúšať ihneď na prvý mesiac iba za 1 €po prvom mesiaci za 5,99 €

Tvoj prvý mesiac iba za 1 €. Potom 5,99 € mesačne.
Členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť jedným kliknutím.

Svoje členstvo si už užíva 242 žien. A stále pribúdajú ďalšie...

Pridaj sa k nim aj ty. Vyskúšaj si svoje členstvo na prvý skúšobný mesiac iba za 1 € (potom 5,99 €/mesačne). Táto akcia je limitovaná. Ponáhľaj sa.

Členstvo zahŕňa exkluzívny prístup k videám z týchto oblastí

Pravidelné videá • Dostupné 24 hodín denne z akéhokoľvek zariadenia • Prístupné aj z archívu

Členstvom v Akadémii krásy získaš okamžitý
prístup ku nasledujúcemu

 • Prístup ku novému obsahu a videám

  Pravidelne pridávame nový, exkluzívny obsah a videá z oblasti kozmetiky a líčenia, cvičenia, osobného rozvoja, zdravých receptov, módy a trendov.

 • Celý obsah v archíve

  Členstvom získaš prístup ku všetkým videám, ktoré sme zverejnili od úplného začiatku. Do archívu sa pridávajú aj všetky nové videá, ku ktorým máš prístup 24 hodín denne.

 • Skúsenosti skutočných odborníkov

  Videá tvoríme, aby sme na teba preniesli, čo najviac hodnoty a skúseností. Do videí si často pozývame aj odborníkov z daných oblastí.

 • Zákaznícka podpora

  Staráme sa o teba od prvého dňa. Ak budeš mať s čímkoľvek akýkoľvek problém, tak nám môžeš napísať alebo zavolať a my ti expresne odpovieme.

Vyskúšať na prvý mesiac iba za 1 €po prvom mesiaci za 5,99 €

Krátky zostrih najbližšie zverejnených videí

Najčastejšie otázky pred zakúpením členstva

Aký je rozdiel medzi videami v členstve a našimi videami na Youtube?

Videá na Youtube natáčame nepravidelne a v kratšom formáte. Videá v členstve majú presný program zverejnenia, idú do hĺbky v danej tématike, sú dlhšie a majú vzdelávací charakter. Častokrát si pozývame aj hostí a odborníkov z danej oblasti.

Ako budem môcť pozerať videá?

Po zakúpení členstva získaš prístup ku svojmu účtu. Odtiaľto môžeš sledovať svoje videá 24 hodín denne z tvojho počítača, tabletu alebo mobilu.

Ako často a akým spôsobom sa platí za členstvo?

Členstvo sa obnovuje automaticky každý mesiac, prostredníctvom tvojej kreditnej karty. Členstvo môžeš zo svojho účtu kedykoľvek jedným kliknutím zrušiť.

 

Koľko videí mesačne pridávate?

Do členstva pridávame videá približne každý druhý deň. To znamená, že za jeden mesiac pribudne približne 15 plnohodnotných nových videí a viac ako 5 hodín obsahu. Program videí môžeš sledovať vo svojom členstve.

Čo sa stane, keď nestihnem pozerať video hneď po zverejnení?

Všetky videá, ktoré zverejníme ostávajú archivované a máš k nim prístup počas celej doby tvojho členstva. To znamená, že sa k nim môžeš kedykoľvek vrátiť a pozrieť si ich aj viac krát.

Čo všetko potrebujem preto, aby som mohla byť v členstve?

Potrebuješ 3 nasledovné veci:

 1. internetové pripojenie
 2. zakúpiť si členstvo na tejto stránke
 3. počítač, tablet alebo mobil

Každá žena chce byť šťastná, úspešná a zdravo sebavedomá.
No nie každej sa to darí. Prečo?

Moje meno je Danka. Som autorka bestselleru 14-dňový plán pre krajšie a zdravšie telo, knihy Čas na DETOX a Online kurzu sebalíčenia.

Všetko to začalo, keď som bola malá a moja mamina mi často opakovala: Ľudia ti môžu ublížiť, môžu ťa sklamať, môžu ťa okradnúť. Ale nikdy ti nikto nemôže vziať, to čo si sa už v živote naučila - tvoje vzdelanie a skúsenosti. Vtedy som to chápala iba ako vzdelanie v škole, ale ako som dospievala zistila som, že to čo sa naučím v škole nás pripravý síce do práce, ale napríklad také vzdelanie o zdraví a kráse nám uľahčí, zjednoduší a vylepší náš ženský život po fyzickej aj duševnej stránke.

Keďže byť ženou v dnešnej dobe je naozaj náročné, tak som si po čase uvedomila, že investícia do seba sa vždy najviac oplatí. A preto som sa začala intenzívne vzdelávať v oblasti zdravia a krásy. Stretávať sa s ľudmi, ktorý sú odo mňa šikovnejší, pretože som vedela, že mi môžu odovzdať ich skúsenosti a vzdelanie.

Častokrát som skúšala hľadať aj v rôznych časopisoch a weboch informácie ako vyriešiť nejaký môj problém. Či už ako sa starať o pleť, ako schudnúť a žiť zdravšie alebo ako sa správať a vystupovať. Ale ako už vieme, tieto médiá fungujú len vďaka reklame na základe ktorej sú zostavené aj informácie, ktoré tým pádom nie sú vždy úplne pravdivé a relevantné. Toto bol aj dôvod prečo som založila v roku 2013 Akadémiu krásy. Začala som písať články a videá, ktoré mali ženám skutočne pomáhať a odpovedať im na otázky v oblasti krásy a zdravia. Články sa tešili veľkej obľube.

Počas tých 4 rokov som vnútorne cítila, že, že to ešte nie je tak úplne ono a Akadémia krásy by mohla plniť vyšší cieľ, pomáhať ešte viac ženám, riešiť ešte viac problémov. Avšak písať stále články a natáčať videá, ktoré sú dostupné všetkým a zároveň nikomu mi prišlo dosť kontraproduktívne. Takto fungujú weby, ktoré články preberajú zo zahraničia a neprinášajú čitateľovi až takú hodnotu. A medzi tieto weby sme sa nikdy nechceli radiť. Preto som sa rozhodla, že Akadémia krásy v takejto podobe fungovať nemôže.

Chcem aby tu vždy bola pre ženy, ktoré v nej nájdu odpoveď na ich otázky ohľadom zdravia a krásy. Preto som posunula Akadémiu krásy na vyššiu úroveň. A teraz aj ty môžeš byť jej súčasťou. Spoločne s mojim tímom sme vytvorili platformu, ktorú nazývame Členstvo v Akadémii krásy. A teraz máš jedinečnú možnosť sa pridať. Budem sa tešiť na teba vo vnútri.

- tvoja DANKA

Vyskúšať na prvý mesiac iba za 1 €po prvom mesiaci za 5,99 €

Akadémiu krásy a Danku si mohla vidieť aj v týchto médiách

Ako sa môžem uistiť, že je členstvo v Akadémii krásy pre mňa to pravé?

 • túžiš získať zdravé sebavedomie a novú energiu do života?
 • chcela by si naštartovať svoj zdravý životný štýl?
 • chcela by si sa naučiť cvičiť z pohodlia domova?
 • máš záujem naučiť sa pripravovať zdravé a chutné recepty?
 • túžiš po tom, vedieť sa dokonale líčiť na každú príležitosť?
 • chceš sa neustále vzdelávať v oblasti krásy a zdravia?
 • máš záujem zistiť, ako vyberať a používať kozmetiku pre tvoj typ tváre a pleti?
 • chceš mať viac energie a menej stresu?
 • chceš sa naučiť ako budovať svoje šťastie a úspech?
 • nebavia ťa už časopisy plné reklám a obsahu bez hodnoty?

Ak si odpovedala aspoň na jednu otázku áno, tak členstvo v Akadémii krásy určite naplní tvoje očakávania a pomôže ti pri budovaní tvojej vnútornej a vonkajšej krásy.

Vyskúšať na prvý mesiac iba za 1 €po prvom mesiaci za 5,99 €

Značky, ktoré dôverujú Akadémii krásy

Pozri si ako to vyzeralo pri tvorbe niektorých videí

Zdravie už poistené máš, teraz je čas poistiť si aj svoju krásu

Vyskúšať na prvý mesiac iba za 1 €po prvom mesiaci za 5,99 €

P. S. Kedy si naposledy investovala do svojej krásy? Stálo to za to?

Za môj život som si všimla, že veľa žien robí jednu chybu. Kupujú si zbytočne veľa nesprávnej kozmetiky, ktorú nevedia správne používať. Pred tým ako sa odhodlajú ísť cvičiť si kúpia drahé oblečenie a tenisky. Toto všetko obetujú namiesto vzdelania a zisťovania ako k daným veciam pristupovať prípadne ako danú kozmetiku používať. Ja verím, že ty sa medzi ne neradíš a uvedomuješ si, že najskôr je dôležité vedieť „ako na to“ a až na druhom mieste je s akými prostriedkami.

Predbehni tieto ženy svojim svojim vzdelaním a skúsenosťami, ktoré získaš sledovaním nášho obsahu. Členské videá už na teba čakajú. Pridaj sa k nám ešte dnes. Teším sa na teba vo vnútri.

© 2013 - 2017 Akadémia krásy, s. r. o. Všetky práva vyhradené.