Akcia čoskoro končí

Chcem mať biele a žiarivé zuby: Veľký test zubnej pasty Max White One Optic od Colgate!

Zdieľať:

Každá žena túži po žiarivom úsmeve. Ja nie som žiadna výnimka. Milujem kávu, čaj a pochutím si aj na sushi so sójovou omáčkou. Tieto potraviny, však veľmi farbia zuby – okrem nich aj rôzne omáčky, cigarety, červené víno,… je toho veľa. Je ťažké vzdať sa konzumácie obľúbených jedál a nápojov. A preto musím vymyslieť ako dosiahnúť žiarivý úsmev.

Moje hľadanie sa začalo…

Prvá vec, ktorá ma napadla bolo bielenie zubov. Ale zistila som, že sa s tým spája riziko zničenia zubnej skloviny, čo určite nechcem. Takže som ďalej hľadala alternatívu, ktorá moje zuby nezničí a zaručene vybieli.

Je veľa domácich rád na bielenie zubov. Asi najznámejšia je bielenie zubov s citrónovou šťavou. Tak som hľadala informácie. Avšak na rôznych fórach a v článkoch som sa dočítala, že lekári túto metódu vôbec neodporúčajú. Je to z dôvodu, že citrón je kyselina! A pôsobenie tejto kyseliny zubom veľmi škodí, doslova ich ničí.

Posledná možnosť bola nájsť produkt, ktorý skutočne zuby vybieli a je overený zubnými lekármi. V záplave toho množstva produktov na čistenie a bielenie zubov som objavila jednu novinku – zubnú pastu a ústnu vodu od Colgate.

Zubná pasta Max White One Optic zaručuje belší a žiarivejší úsmev hneď po prvom použití, vďaka tomu, že obsahuje rozjasňujúce častice, ktoré odrážajú svetlo. Funguje ako rozjasňovač pri líčení – ten tiež obsahuje množstvo svetlo odrážajúcich čiastočiek, vďaka čomu sa potom krásne leskne a rozjasní tvár. Ale vráťme sa ku zubnej paste. Rozjasňujúce častice vytvárajú modrú penu a to je dôvod, prečo sú vraj zuby ihneď belšie. Pri dlhodobom používaní zaručujú dlhodobý výsledok, ktorý vydrží.

Ku zubnej paste som našla aj skvelý doplnok – Ústnu vodu Max White One, ktorá predchádza vzniku zubných škvŕn na zubnej sklovine. Sľubuje, že pri pravidelnom používaní budú zuby belšie a žiarivejšie.

Tento výber sa mi veľmi pozdáva. Budem produkty testovať 3 týždne a uvidím, či budú moje zuby naozaj belšie a žiarivejšie.

Idem testovať

Takže som sa rozhodla testovať a ukázať to aj vám, ak riešite podobný problém ako ja. Dnes (14. júna) teda začínam testovať úplnú novinku – zubnú pastu Max White One Optic a ústnu vodu Max White One. Test bude trvať 3 týždne, takže úplny výsledok uvidíme 5. júla.

Tu je môj úsmev, ktorý som odfotila dnes, aby sme to vedeli o 3 týždne porovnať: 

14.06

Bude aj súťaž!

Po skončení môjho testu bude súťaž! Tri z vás môžu vyhrať zubnú pastu Max White One Optic a ústnu vodu Max White One. Sleduj ako bude môj test pokračovať a všetky ďalšie informácie sa dozvieš včas.

Aj ty sa snažíš o žiarivý úsmev? Aké prostriedky používaš alebo ako si bieliš zuby? Napíš mi do komentára. 

Zdieľať: