Akcia čoskoro končí

Cestoviny na chudnutie existujú: Sú vyrobené z konjacu!

Zdieľať:

Je tvojim cieľom v najbližšom období zhodiť nejaké to kilo? Okrem cvičenia by si nemala zabúdať ani na stravu! Ak však obľubuješ cestovinové jedlá, tak iste vieš, že cestoviny nie sú práve tá najlepšia voľba pri chudnutí. Zisti sme však, že existujú cestoviny na chudnutie! Navyše sú zdravé a nízko kalorické, takže ich môžeš použiť ako alternatívu ku obyčajným cestovinám alebo ryži. Nedalo nám to a rozhodli sme sa ti o nich napísať …a podarilo sa nám vybaviť aj sútaž o 5 balíčkov týchto cestovín, súťaž je na konci článku.

Prečo pomáhajú pri chudnutí?

Konjacové cestoviny predstavujú nízko-kalorickú alternatívu ku klasickým cestovinám, rezancom a ryži! Majú nízky obsah kalórií, sú bez lepku, bez cukru a takmer bez tuku. Ideálne sú i pri rôznych diétach ako je: Dukanova, 90dňová, Atkinsonova, Nízko-sacharidová, delená strava….

Konjacové cestoviny

Pre koho sú cestoviny na chudnutie vhodné?

Cestoviny ocenia všetci tí, ktorí preferujú zdravý životný štýl! Okrem toho sú tieto cestoviny vhodné pre celiatikov, ľudí s cukrovkou, vegetariánov a vegánov. Ľudom s nadváhou cestoviny pomôžu pri zdravšom stravovaní a chudnutí.

Z čoho sa tieto cestoviny vyrábajú?

Cestoviny sú vyrobené z rastilny Konjac. V ázijských krajinách sa využíva už celé stáročia. Je to zdravá, prírodná, bezpečná potravina, bohatá na vlákninu glukomanán. Táto vláknina sa používa ako výživový doplnok pri znižovaní hmotnosti, úprave cholesterolu, pri cukrovke, zápche, ale aj pri problémoch s akné. Konzumácia glukomanánu znižuje riziku rakoviny hrubého čreva, rakoviny konečníka, zmierňuje hemeroidy a obmedzuje tvorbu žlčových kameňov.

Konjacové cestoviny

SÚŤAŽ – 5 x balení cestovín na chudnutie!

Chceš vyskúšať cestoviny na chudnutie? Zapoj sa do súťaže, v ktorej 5 päť z vás môže vyhrať balíček cestovín na chudnutie. Stačí odpovedať :)

Súťažná otázka:

Z akej rastliny sú vyrobené cestoviny na chudnutie? 

Odpoveď napíš do komentára pod článok.

Súťaž bola ukončená. Výhercovia súťaže sú:

1. Miriam Sujová
2. Katrin Školnová
3. Ivana Čermáková
4. Katarínka Rodinová
5. Ján Kožička

Gratulujeme k výhre, budete kontaktovaný prípadne sa nám ozvite na [email protected]

Pravidlá súťaže:

1. Súťaž končí 16.01.2015 o 23:59

2. Zlosovanie bude náhodné.

3. Výhercov vyhlásime najneskôr 19.01.2015 a budú zverejnení v tomto článku.

Prajeme veľa šťastia.

Konjacové cestoviny do súťaže poskytol e-shop ProVitality.sk , kde si môžeš cestoviny aj kúpiť.

Zdieľať: