Akcia čoskoro končí

Celeste Buckingham: Farba na vlasy Casting Crème Gloss mi úplne zmenila imidž!

Zdieľať:

Hovorí sa, že farba je make-up vlasov. Asi preto si farbíme vlasy tak často. Chceme byť stále iné a stále krajšie. Ale väčšina farieb poškodzuje vlasy. Výnimkou je farba na vlasy Casting Crème Gloss, ktorá nemení farbu vlasov drasticky, lebo preniká iba do strednej vrstvy vlasu. Práve preto si ju obľúbilo veľa žien a ja niesom žiadna výnimka. Špeciálne túto farbu miluje aj Celeste Buckingham, ktorá sa stala jej tvárou!

Casting Crème Gloss

Mala by si vedieť, že farba na vlasy Casting Crème Gloss je pre teba ideálna, ak máš rada zmeny. Po 28 umytiach sa vymyje, takže môžeš meniť odtieň kedy sa ti zachce, bez toho, aby farba vyrastala alebo poškodila vlasy. Ako hovorí Celeste Buckingham, tvár Casting Crème Gloss: “Ja Castingu fandím už dlho, umožňuje mi zmenu kedykoľvek mám chuť!” 

So Celeste som sa stretla a položila som jej aj pár otázok:

Čo pre teba znamená krása?

Sebavedomie. Myslím si, že každá žena je krásna svojim spôsobom. Sme krásne práve tým ako žiarime svojou osobnosťou.

Si tvárou farby na vlasy. Aké to je? Prinieslo ti to nejakú zmenu?

Je to zaujímavé, lebo ja som si predtým ako som začala spolupracovať s L’oreál Paris nefarbila vlasy. Keďže mám kučeravú hrivu a vlasy mám prirodzene suché, tak som si do nich nechcela nič dávať. Ale akonáhle som začala pracovať s L’oreál Paris, tak som bola prekvapená ako môžem zrazu vyzerať inak. Úplne mi to zmenilo “imidž” aj napriek tomu, že sa zmenili iba vlasy. A baví ma to :)

A aká je tvoja najobľúbenejšia farba z rady Casting Crème Gloss? 

Milujem tmavšie odtiene. Teraz mám mliečnu čokoládu a veľmi som si ju obľúbila, lebo nie je až moc tmavá a má taký jemný červený nádych. Mne sa to veľmi páči – užívam si to.

A ešte nám prezraď, čo nové chystáš – na čo sa môžeme tešiť?

Môžete sa tešiť na ďalší singel koncom septembra. Budem mať nový album začiatkom nového roka. A chystám aj mini turné na budúci rok. Okrem toho ponuku hrať v americkom filme ako rocková speváčka, takže uvidíme, či sa to podarí.

 

Celeste Buckingham
So Celeste som si urobila selfie a ukázala mi aj ako funguje aplikácia Makeup Genius :)

Zdieľať: