Základné otázky

Zabudnuté heslo

Máš na výber 2 možnosti ako sa opäť prihlásiť do svojho účtu:

  1. Požiadaj o nové heslo na tejto stránke.

  2. Alebo sa prihlás pomocou svojej obľúbenej sociálnej siete na tejto stránke. Vďaka tejto funkcii sa prihlásiš ku svojmu starému účtu bez potreby hesla. Do budúcna sa budeš vedieť prihlasovať iba jedným kliknutím.

Pre spustenie Online programu potrebuješ:

  1. Byť prihlásená

  2. Musíš mať zakúpené Členstvo (predplatné) alebo konkrétny online program.
  3. Vyberieš si z ponuky Online programov

  4. Kliknúť na tlačidlo VSTÚPIŤ a môžeš ihneď začať.

Pre získanie certifikátu potrebuješ mať:

  • dokončené všetky lekcie online programu,
  • v prípade, že sa to pri niektorom programe vyžaduje, tak je potrebné aj správne dokončiť jednotlivé kvízy/testy,
  • po úspešnom dokončení sa ti zobrazí certifikát na stránke Moje programy, kde stačí kliknúť na symbol certifikátu.

Hlavnou výhodou plateného Členstva je neobmedzený prístup ku všetkým online programom počas obdobia tvojho členstva.

Všetky ďalšie výhody sa dozvieš na tejto stránke, kde si môžeš Členstvo aj zakúpiť.

Ak nechceš Členstvo, tak si môžeš zakúpiť iba konkrétny program.

Ak si sa u nás už registrovala, tak potom môžeš požiadať o pridanie do našej uzavretej Facebook skupiny na tejto stránke.

Pravidelne zverejňujeme nové online programy. Spolupracujeme vždy iba so špičkovými lektormi, ktorí sa vyznajú vo svojej profesii.

Online programy po zverejnení môžeš nájsť na stránke zoznamu všetkých online programov.

Platby a všetko s nimi spojené

Aktuálne ceny Členstva si môžeš pozrieť na tejto stránke, kde sa dá Členstvo aj rovno zakúpiť.

V prípade ak si aktivuješ svoje Členstvo za dnešnú cenu, tak ti táto cena ostane počas celej doby tvojho Členstva nezmenená. Týmto si ochránená pred akýmkoľvek zvýšením ceny v budúcnosti.

Za Členstvo môžeš zaplatiť svojou platobnou, kreditnou alebo debetnou kartou. Podľa tvojho zvoleného obdobia ti bude automaticky stiahnutá suma za ďalšie obdobie členstva. Členstvo môžeš samozrejme kedykoľvek jedným kliknutím zrušiť.

V prípade, že nemáš kartu alebo ti z nejakého dôvodu nechce náš systém akceptovať platbu a chceš platiť radšej bankovým prevodom alebo dobierkou, tak si môžeš zakúpiť Poukaz na Členstvo, kde obdržíš unikátny kód s jednoduchým návodom na aktiváciu.

1. Dobierka: pri nákupe produktov, ako je napríklad tlačená kniha, kozmetika alebo oblečenie môžeš platiť na dobierku, kde zaplatíš kuriérovi pri preberaní svojej zásielky.

2. Karta: Visa, MasterCard, Visa Electron alebo Maestro. Platby môžeš realizovať z celého sveta bez akýchkoľvek poplatkov.

3. Online prevod: Podporujeme všetky slovenské aj české banky pre okamžitú, rýchlu a bezpečnú platbu bez poplatkov.

4. Klasický bankový prevod: pri objednávke si vyber Platbu online prevodom a po kliknutí na tlačidlo Odoslať objednávku vyber možnosť „Iná Banka“ a klikni na „Zobraziť platobné údaje“, kde sa ti zobrazia presné údaje k platbe potrebnej na bankový prevod. Dôležité je pri platbe uviesť variabilný symbol, ktorý ti bude pridelený, aby sme mohli identifikovať tvoju platbu. Tvoju objednávku budeme vybavovať ihneď po zaplatení a pripísaní na náš účet.

5. PayPal

Poznámka: Za platby si neúčtujeme žiadne poplatky. Všetky platby aj prevody sú zadarmo zo všetkých krajín, ktoré podporujeme.

Vďaka šikovnému Poukazu na Členstvo si môžeš kúpiť Členstvo (predplatné všetkých online programov) aj na dobierku. Na poukaze bude tvoj unikátny kód a jednoduchý návod na aktiváciu tvojho Členstva.

Vďaka šikovnému Poukazu na Členstvo si môžeš kúpiť Členstvo (predplatné všetkých online programov) aj bankovým prevodom alebo službou PayPal. Na poukaze bude tvoj unikátny kód a jednoduchý návod na aktiváciu tvojho Členstva.

Členstvo resp. prístup ku všetkým online programom je platné na celé obdobie, na ktoré bolo členstvo zakúpené.

Vo svojom účte si môžeš pozrieť kedy presne Členstvo skončí a kedy začalo.

Vo svojom účte v záložke Predplatné si vyber svoj aktívne Členstvo (predplatné) a potom klikni na tlačidlo ZRUŠIŤ. Ďalšia automatická platba už neprebehne. Členstvo budeš mať aktívne až do konca tvojho predplateného obdobia.

Svoje Členstvo (predplatné všetkých online programov) budeš mať aktívne ihneď po zaplatení. Následne môžeš prejsť na zoznam všetkých online programov a s ktorýmkoľvek z nich začať.

Ak tvoja platba kartou alebo bankovým prevodom z rôznych dôvodov neprebehla v poriadku, tak ti príde e-mail, kde je tlačidlo, na ktoré stačí kliknúť a môžeš skúsiť zaplatiť znova.

Na urýchlenie vybavenia tvojej objednávky, alebo na zaslanie údajov k platbe, nás neváhaj kontaktovať.

Nefunguje mi to alebo to neviem nájsť

Elektronické knihy máme dostupné v PDF formáte. Elektronické knihy môžete pohodlne prezerať na počítači, mobile alebo tablete. Aby ste si mohli čítať vašu elektronickú knihu, tak vám odporúčame, aby ste si stiahli zadarmo prehliadač PDF súborov. Prehliadač si môžete stiahnuť po kliknutí na tento odkaz.

K niektorým elektronickým knihám vám k objednávke pripájame aj ďalší súbor, ktorý obsahuje materiály z knihy, ktoré by ste si možno chceli vytlačiť. Ako napríklad Osobný denník chudnutia a podobne. Tieto súbory sú tiež v PDF formáte a v kvalite, ktorá je pripravená pre prípadnú tlač.

Aby sa vám elektronická kniha čítala pohodlne, tak je vhodné nastaviť si prehliadanie do pohľadu, ktorý zodpovedá tlačenej knihe. Návod je zobrazený na obrázku nižšie. Funguje najlepšie na počítači. V mobile sa vám bude kniha zobrazovať štandardne strana za stranou.

V slovenčine: Zobraziť > Zobrazenie strán > Zaškrtnúť Dvojstránkové prehliadanie, Zobraziť medzery medzi stranami a Zobraziť titulnú stranu v dvojstránkovom prehliadaní.
V angličtine: View > Page Display > Zaškrtnúť Two Page Scrolling, Show Gaps Between Pages a Show Cover Page in Two Page View.

ako-citat-elektronicku-knihu

Odkaz na stiahnutie elektronického produktu nájdete štandardne v e-maile, ktorý vám dorazil po zaplatení. Nájdete tam odkaz, kde si môžete stiahnuť váš elektronický produkt (e-knihu a podobne). Ak ste si u nás vytvárali účet, tak svoj produkt nájdete aj vo svojom účte.

Ak ste už objednali, a ešte stále nemáte prístup k svojmu elektronickému produktu, tak si pozrite tieto dôvody:

1. Problém s e-mailom: Skontrolujte, či ste počas objednávky zadali správny e-mail. Ak je e-mail správny, tak sa mohlo stať, že sa zatúlal v priečinku SPAM, ktorý odporúčame skontrolovať. Odporúčame vám e-mail označiť za dôležitý, aby sa to už nikdy v budúcnosti nestalo.

2. Platba neprebehla v poriadku: Ak vaša platba kartou alebo bankovým prevodom z rôznych dôvodov neprebehla v poriadku. V tomto prípade vám príde e-mail, kde nájdete tlačidlo, na ktoré treba kliknúť a zaplatíte znova. Ak sa vám opakovanie nedá zaplatiť online, tak vám odporúčame objednať si produkt na adresu, kedy môžete zaplatiť na dobierku na pošte alebo priamo kuriérovi.

3. Ešte sme nezaznamenali peniaze na účte: Ak ste si zvolili platbu offline (klasickým bankovým prevodom), tak ešte chvíľku potrvá (1 – 2 dni), pokiaľ zaznamenáme platbu na našom účte. Ihneď po pripísaní na účet vám príde e-mail o vybavení objednávky s odkazmi na stiahnutie.

Na urýchlenie vybavenia vašej objednávky, alebo na zaslanie údajov k platbe, nás neváhajte bezodkladne kontaktovať.

Objednávky, doprava a doručenie

Áno, samozrejme. Denne vybavujeme veľa podobných objednávok. Objednať si môžete zo všetkých štátov Európskej únie. Ak ide o tlačené alebo iné produkty, tak je s výnimkou Českej republiky potrebné zaplatiť dopredu – kartou alebo bankovým prevodom, pretože do zahraničia nie je možné posielať na dobierku.

Po výbere spôsobu platby a kliknutí na tlačidlo „Odoslať objednávku“ sa vám zobrazí okno platobnej brány, ktorá vám podľa zadanej krajiny prepočíta sumu, ktorú budete platiť priamo do vašej meny, aby ste vedeli, koľko budete presne platiť.

Tlačené alebo iné produkty odosielame ihneď po objednaní. Odosielame každý pracovný deň do 13.00. Všetky produkty máme vždy skladom. Výnimkou sú iba produkty, ktoré sú práve v predpredaji, alebo sú znova v tlači, prípadne vo výrobe, vtedy vás však včasne informujeme e-mailom alebo priamo pri produkte s presným dátumom odoslania.

Elektronické produkty získate ihneď po zaplatení na svoj email a do svojho účtu v Akadémii krásy.

Nikto nemá rád poštovné… Pokiaľ je to možné, poštovné sa snažíme vždy držať na čo najnižšej čiastke, . Aktuálne ceny poštovné si môžete pozrieť na tomto odkaze: Platba a Doprava. Poštovné zadarmo je od 23 € a momentálne platí iba pre nákupy zo Slovenska.

Pozri si zoznam všetkých našich programov a začni ešte dnes

Prejsť na online programy