Aby ani tvoja pleť v zime netrpela: Produkty, ktoré sa oplatí mať!

  •  
  •  
  •  

Je všeobecne známe, že pleť v zime potrebuje predovšetkým dostatok hydratácie. Nepríjemný vietor jej však nepridáva a v dôsledku toho je často poškodená a vyžaduje si hĺbkovú regeneráciu a zvýšenú pozornosť. V tomto prípade  zohrávajú najdôležitejšiu úlohu práve kvalitné základné produkty. Predstavujem ti hydratačné krémy a krycie krémy, ktoré ťa túto zimu môžu potešiť a pomôcť tvojej pleti rovnako ako pomáhajú  tej mojej. 

Získaj prístup ku všetkým našim Online kurzom a videám vďaka Členstvu.
Iba teraz za 500€ 1€ na prvý týždeň!

Zistiť viac

GARNIER, BB Cream

bb

Predpokladám, že BB krém od značky Garnier nepotrebuje osobitné predstavovanie. Ide o spojenie hydratačného krému a make-upu. Ideálny je predovšetkým pre ženy, ktoré nerady zaťažujú svoju pleť klasickým make-upom a na nepatrné nedokonalosti im postačí krycí krém, ktorý má niekoľko ďalších, naozaj prospešných, funkcií. Výrobca v tomto prípade sľubuje 5v1 hydratačnú tónovaciu starostlivosť. Obsahuje vitamín C, minerálne pigmenty a dokonca aj ochranný faktor. Tieto zložky pleť rozžiaria, zjednotia a chránia pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. V konečnom dôsledku môžem zhodnotiť rýchlu a jednoduchú aplikáciu, kvalitné prekrytie drobných nedokonalostí a v neposlednom rade aj naozaj príjemnú vôňu.

Mixa, Sensitive skin expert

mixa

Tieto produkty sú naozaj príjemným prekvapením. V prvom rade je treba vyzdvihnúť nanajvýš príjemnú vôňu, a to v prípade oboch produktov. HYALUROGEL sa dá naozaj charakterizovať ako intenzívne hydratujúci. Obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorá viaže vodu a v dôsledku toho pleť krásne hydratuje.  Má skvelú gélovú textúru a rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Okrem toho je pleť po jej použití príjemne hladká. Veľkým plusom je, že neobsahuje žiadne farbivá ani parabény. Moisturizing Cream Anti-Imperfection je ďalším kvalitným produktom z rady Mixa Sensitive skin expert. V prípade tohto krému neide len o hydratáciu, ale aj o elimináciu nedokonalostí. Výsledok dokonca prekvapil aj mňa, pretože by mi nenapadlo, že na pohľad obyčajný krém dokáže zakryť nedokonalosti. Avšak, naozaj zmatňuje, sťahuje póry, redukuje vyrážky a absorbuje prebytok kožného mazu po celý deň. Krémy z radu Mixa odporúčam všetkými desiatimi!

LA ROCHE-POSAY, EFFACLAR DUO (+), CICAPLAST BAUME B5

la-roche

EFFACLAR DUO (+) je korečná starostlivosť o pleť, ktorá uvoľňuje póry, prekrýva nedokonalosti, hydratuje a predchádza vzniku stôp po akné. Má príjemnú konzistenciu, ktorá sa veľmi rýchlo vstrebáva. Slúžiť môže ako podkladová báza pod make-up, no pokiaľ je tvoja pleť zdravá bez väčších nedokonalostí a potrebuje len jemnú korektúru, je to ten pravý produkt pre teba. Je ľahký, pleť nezaťažuje a po celý deň ju udržiava hladkú a matnú.  CICAPLAST BAUME B5  je určený predovšetkým suchej a podráždenej pokožke pre deti aj dospelých.  Aplikovať sa môže na telo, tvár, ale aj na pery. Optimálne totiž obnovuje pokožku. Ak máš na koži suché, popraskané miesta, či pocity pálenia, neváhaj siahnuť po tomto kréme. Pokožka je po jeho použití upokojená, obnovená a znovu si získava svoj komfort.

Ja už svoje najobľúbenejšie produkty na túto zimu mám. A čo ty? Vyberieš si z nich niečo pre seba? Nezabúdaj, že tvoja pleť sa ti za kvalitnú starostlivosť po rokoch určite odvďačí. Neboj sa užiť si zimu! So správne zvolenou kozmetikou tvoja pleť určite nebude trpieť.  Pokojne sa s nami podeľ o svoje dojmy v komentári. 


  •  
  •  
  •