Living Nature: Zdravá pleť je krásna!

  •  
  •  
  •  

Je mi potešením predstaviť ti novozélandskú spoločnosť Living Nature, ktorá už dlhé roky pôsobí v oblasti starostlivosti o pleť a pokožku. Sortiment tejto spoločnosti tvorí vyše stovka prípravkov, ktoré sú vyrobené z čisto prírodných materiálov. Ja ti prinášam recenziu ich sady Living Nature Skin Steps pre výživu pleti. 

Získaj prístup ku všetkým našim Online kurzom a videám vďaka Členstvu.
Iba teraz za 500€ 1€ na prvý týždeň!

Zistiť viac

Práve zloženie tejto kozmetiky sa prejavuje na kvalite produktov. Tie pozostávajú predovšetkým z  oleja z Manuky, ktorý má protizápalové a antibakteriálne účinky. Dokonca upokojuje podráždenú pokožku. Ďalšou zložkou je hydratujúci a ošetrujúci ľanový olej Harakeke a čistiace mydlo Kumerahou. V neposlednom rade je treba spomenúť aj výťažky a oleje z morských rias a ďalších rastlín.

living-nature

Sada LIVING NATURE Skin Steps obsahuje Vitalizujúci čistiaci krém, Extra hydratujúce gélové tonikum, Vyživujúci denný krém a vzorky Vyživujúceho nočného krému a Spevňujúceho ľanového séra.

Vitalizujúci čistiaci krém

Ide o príjemné krémové čistiace mlieko, ktoré odstraňuje make-up a nečistoty bez narušenia prirodzených ochranných olejov v pokožke. Vďaka manukovému medu, ktorý je v tomto produkte obsiahnutý je pokožka svieža, lesklá, hebká a čistá. Tento výrobok sa odporúča predovšetkým pre normálnu, suchú, ale aj zrelú pleť. Výlučne prírodné ingrediencie sú v tomto prípade kvitované špecifickou vôňou.

Extra hydratujúce gélové tonikum

Ide o nutrične bohaté gélové tonikum, ktoré neobsahuje alkohol, upokojuje pokožku a obnovuje jej ideálnu hodnotu pH. Medzi jeho zložky patria Harakeke, aktívny med Manuka a extrakt z červeného smreku, ktoré zvlhčujú a ozdravujú pokožku. Tonikum má zázračné účinky aj v prípade spálenia pokožky slnkom.

Vyživujúci denný krém

Vďaka manukovému medu a výťažku z Totary má denný krém omladzujúce účinky. Aktívny med z manuky ju zvlhčuje, vyživuje a v dôsledku toho, že tieto zložky sú považované za prírodné antioxidanty, zároveň bojujú proti  škodlivým voľným radikálom.

Vyživujúci nočný krém

Počas spánku dokáže tento krém obnoviť kolagénové a elastínové vrstvy pre pevnejšiu a mladšie vyzerajúcu pokožku.  Zároveň zvyšuje aj hodnoty kyseliny hyalurónovú, pokožke dodáva vlhkosť, zjemňuje linky a pokožku zanecháva príjemne vláčnu a jemnú.

Spevňujúce ľanové sérum

O tomto ľanovom sére je všeobecne známe, že pleť zjemňuje účinnejšie než aloe vera. Jednou z jeho zložiek je aj šípkový olej, ktorý má na pokožku omladzujúce účinky. Okrem toho sérum sťahuje póry a pomáha pokožke udržať si vláčnosť. living-nature

Vďaka geografickej izolácii Nového Zélandu sa tu za 80 miliónov rokov vytvorilo unikátne prírodné prostredie. Rastliny na tomto území majú pozoruhodné bioaktívne vlastnosti. Produkty z nich vyrobené podliehajú tým najprísnejším normám pre prírodnú kozmetiku.

living-nature

Môžem potvrdiť, že v prípade tejto značky neide len o prázdne slová, ale o skutočné výsledky. Kozmetika Living Nature je už na prvý pohľad výnimočná a špeciálna. Po jej otestovaní je možné už len potvrdiť všetky sľúbené účinky. Napokon zostáva  len podotknúť, že sú to produkty, do ktorých sa oplatí investovať. Vyskúšaj ju aj ty a neváhaj sa podeliť o svoje pocity a dojmy! 


  •  
  •  
  •