Vyskúšaj čajové pleťové masky, ktoré oživia tvoju slnkom unavenú pleť!

  •  
  •  
  •  

Aj keď slnko milujeme, nie je najlepším priateľom našej pokožky. Vďaka nemu síce je krásne bronzová, no zároveň spôsobuje jej predčasné starnutie, vznik vrások, tmavých fľakov… Opaľovanie sa s nedostatočnou ochranou pokožky môže zároveň spôsobiť aj oveľa závažnejšie problémy. Avšak, sviežosť slnkom unavenej pleti sa dá prinavrátiť pomerne jednoducho. Predstavujem ti dve domáce pleťové masky, ktoré ju oživia aj vyživia!

Kamilky a olivový olej

Táto maska upokojí podráždenie a začervenanie pokožky, ktoré vznikne v dôsledku dlhého opaľovania sa. 

INGREDIENCIE: 

1/4 šálky olivového oleja

1 vrecúško kamilkového čaju

POSTUP: 

Obsah vrecúška zmiešaj s olivovým olejom a následne zmes aplikuj na vyčistenú pleť. Zmes nechaj pôsobiť približne 20 minút a následne opláchni vlažnou vodou.

Zelený čaj a med

Zelený čaj má perfektné účinky vo viacerých oblastiach. Má  ozdravujúce účinky medzi ktoré patrí aj upokojenie a osvieženie slnkom poznačenej pokožky. 

Získaj prístup ku všetkým našim Online kurzom a videám vďaka Členstvu.
Iba teraz za 500€ 1€ na prvý týždeň!

Zistiť viac

INGREDIENCIE:

1 čajová lyžička zeleného čaju (ideálne vo forme prášku)

1 čajová lyžička medu

POSTUP:

Miešaj tieto dva ingrediencie, kým nezískaš pastovitú konzistenciu. Masku nanes na celú pleť a nechaj pôsobiť 15 minút. Následne masku opláchni vlažnou vodou.

Tieto masky sú jednoduché, jemné, ľahké, no predsa tak účinné. Ak cítiš, že si tvoja pleť vyžaduje dávku regenerácie, neboj sa ich vyskúšať!


  •  
  •  
  •