Nauč sa využívať soľ v prospech svojej krásy!

  •  
  •  
  •  

soľ

Medzi úžasné účinky soli patrí predovšetkým to, že odstraňuje odumreté bunky a zjemňuje hrubú, na dotyk nepríjemnú kožu. Teraz sa môžeš aj ty naučiť zopár trikov, ako využívať jej vlastnosti v prospech vlastnej krásy. Je to oveľa jednoduchšie, než by sa mohlo zdať.

Získaj prístup ku všetkým našim Online kurzom a videám vďaka Členstvu.
Iba teraz za 500€ 1€ na prvý týždeň!

Zistiť viac

TELO

Ak sa chceš zbaviť škodlivín v tele a zároveň vyživiť pokožku, priprav si detoxikačný kúpeľ. Nalej do vane liter mlieka, šálku medu a šálku hrubej soli. Počkaj, kým sa všetko rozpustí a ponor sa doň na 20 minút.

NOHY

Vďaka tomuto kúpeľu môžeš jednoducho zmäkčiť kožu piat. Do lavóra s teplou vodou pridaj pol šálky kuchynskej soli a šťavu z jedného citróna. Nohy namoč na 15-20 minút.

TONIZÁCIA

Do sklenenej nádoby, ktorá sa dá hermeticky uzavrieť nasyp 3 šálky kuchynskej soli. Nakrájaj šupku z 8 citrónov a pridaj aj 6 lyžíc klinčekov v prášku. Všetko zmiešaj a nechaj odpočívať 40 dní. Zmes používaj do kúpeľa. Na jeden kúpeľ použi polovicu šálky.

VLASY

Najprv ich umy šampónom a potom ich 5 minút masíruj hrubou soľou. Opláchni a vysuš.

ZADOČEK

Navlhčenú pokožku masíruj hrubou soľou. Následne opláchni vlažnou vodou a zopakuj rovnaký proces s mandľovým olejom.

Soľ sa teda nemusí vždy považovať len za biely jed. Často je to aj biely kozmetický zázrak. Neboj sa vyskúšať ju v domácej kozmetickej sfére. Určite to neoľutuješ.


  •  
  •  
  •