Skutočnosti, kvôli ktorým by sa žiadna žena nemala cítiť zle!

  •  
  •  
  •  

žena v šatách

Aj ty si všímaš, že čoraz viac žien sa hanbí za svoje telo? Začína toho byť priveľa. Tučná, príliš chudá, malé prsia, veľké prsia, zlý zadok… Je tu niekoľko skutočností, ktoré by ti mali pomôcť naučiť sa vnímať a oceniť krásu vlastného tela. Všimni si jeho jedinečnosť a veci, ktoré teraz berieš ako katastrofu sa nauč pokladať za chybičky krásy, ktoré ťa robia jedinečnou!

Získaj prístup ku všetkým našim Online kurzom a videám vďaka Členstvu.
Iba teraz za 500€ 1€ na prvý týždeň!

Zistiť viac

Za tieto veci by si sa nikdy nemala hanbiť!

Tvoja váha

Hmotnosť je číslo. Najmenej zaujímavá vec na tebe. Ľudia sa pokúsia komentovať, či je to číslo správne, no ide len o tvoje vlastné pohodlie a nikto nemá právo hovoriť ti do toho.

Niečo sa trochu trasie? Noačo!

Možno si myslíš, že ak sa ti pri chôdzi trochu trasú stehná, tak si tučná. Nie, je to normálne a nie je to nič, za čo by sa bolo treba hanbiť.

Nemáš medzi stehnami medzeru? Svet sa nezrúti!

Môže sa stať, že aj keby si do rána schudla 50 kíl, medzeru medzi nohami mať nebudeš. Bohužiaľ, nie každá kostra je rovnaká. Medzera medzi stehnami v žiadnom prípade neurčuje mieru štíhlosti. A svet sa nezrúti ani vtedy, ak medzeru medzi stehnami máš.

Tvoje vlasy sú krásne bez ohľadu na ich dĺžku

Nie je podstatné akej farby sú, alebo akú textúru majú tvoje vlasy. Je nepodstatné, či sú kučeravé, rovné, s objemom, bez neho, alebo úplne neskrotné. Sú tvoje a sú skvelé presne také, aké sú!

Tvoj smiech je perfektný

Možno pri smiechu vydávaš čudné zvuky… Noačo! Smiech je zdravý a úžasný. Často je to práve on, ktorý priateľov rozosmeje oveľa viac než to, na čom sa pôvodne začali smiať.

Žiaden fotoaparát neuberá a ani nepridáva na váhe

Možno tomu ťažko uveríš, ale je to tak. Si aká si a aj tvoje fotky sú aké sú – skvelé… Naozaj!

Neporovnávaj skutočné telo s virtuálnymi

Alebo s tými z photoshopu, filmov, či časopisov. Naozaj. Ani tá najkrajšia žena nie je taká, aká je jej fotografia v časopise.

Lodičky, tenisky…

Je to hlúpe. Nenechaj sa vysmiať za to, čo nosíš. Nos to, v čom sa cítiš najlepšie.

S make-upom, či bez?

Niektoré ženy ho nosia veľa, iné málo. Niektorí muži ho nenosia, iní zasa áno. Jednoducho nerob to, čo sa ti nepáči ani na druhých.  Zachovaj si zdravý úsudok a cíť sa skvelo.

Tvoj zadok je perfektný presne taký aký je!

Začni ho mať rada!

Tvoje prsia sú krásne bez ohľadu na to, aké sú veľké…

Či už sú veľké alebo malé… Nauč sa využívať ich výhody a prestaň si neustále želať presný opak toho, čo máš. To platí viacmenej pre všetko.

A napokon --> si krásna bez ohľadu na to, čo o tebe hovoria iní!

Ako si o tebe môžu myslieť, že si krásna, keď sa nepáčiš ani sama sebe? Vo všetkých prípadoch, nech už chceš, alebo očakávaš čokoľvek, začni najskôr od seba.

 

 

 

 

 

 


  •  
  •  
  •  

Komentáre sú uzavreté