Pozývam vás na Fashion & Beauty víkend vo Vysokých Tatrách

12 Zdieľaní

Stala som sa partnerom jedného úžasného projektu, ktorý organizuje agentúra NEJA. A preto by som vás rada pozvala, aby ste si urobili krásny víkend plný módy, krásy a motivácie vo Vysokých Tatrách. Tento event nie je len pre ženy, ale aj pre mužov, takže to všetko môžete zažiť spolu.

Už viac ako 1000 žien prešlo našim Online kurzom sebalíčenia. Pridáš sa k nim aj ty?

Kedy a kde?

26.január 2018 – 28. január 2018

Hotel LESNÁ ****, ktorý sa nachádza v srdci Vysokých Tatier.

Hostí čaká jedinečné L ́occitane Spa, masáže s 10% zľavou, vynikajúca gastrónomia ocenená aj prestížnymi cenami TREND restaurant, skvelý servis a výborná atmosféra tohto hotela.

Budem tam aj ja

Ako som spomínala v úvode, Akadémia krásy sa stala partnerom tohto projektu, takže počas víkendu budem prítomná aj ja. Veľmi sa teším na Beauty Workshop. Spolu s make-up artistkou Jankou Gažúrovou “Gazi” sa budeme do hĺbky venovať líčeniu.

Čo ťa ešte čaká?

Fashion a beauty weekend ponúka prvý krát na východnom Slovensku veľmi úspešnú Sitdownstories. Diskusiu o  živote, optimizme a práci na sebe samom s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou v piatok. Veronika bude aj moderátorkou celej módnej prehliadky.

Ďalej sa môžete tešiť na:

  • ochutnávku a prezentáciu vín profesionálnym someliérom hotela,
  • jógu s lektorkou, ktorá sa venuje ako jediná v okolí aj Ajúrvede,
  • vlasovú show s majiteľkou vlasového štúdia Marylin, ktorá je zároveň jedna z najúspešnejších kaderníčok na východnom Slovensku,
  • fitness a lifestyle workshop s Luckou Dzivjakovou, certifikovanou kondičnou a fitness trénerkou, poradkyňou a majiteľkou úspešnej značky Zmeň sa dnes, ktorá pomáha desiatkám ľudí,
  • módnu prehliadku, na ktorej sa odprezentujú skvelý módny dizajnéri a popredné značky ako OG Olívia Glamour, Catrashwalk, Vermori, Franklin ́s, salón Royal, topánky Rela shoes, topánky Stay Weird a doplnky Arianna design
  • vystúpenie úspešnej tanečnej skupiny BDSkrew a skvelej speváčky Veroniky Strapkovej

Módna prehliadka bude doplnená o “minidražbu” vecí, ktoré majú dušu. Finančná hodnota z dražby bude venovaná na Detskú onkológiu v Košiciach.

Kde si môžeš rezervovať miesto?

Viac informácii a rezervácia je možná na tomto odkaze: Hotellesna.sk

Tento článok sa nachádza v kategórii: Môj svet.