39 Zdieľaní

Veľtrh krásy Interbeauty otvorí svoje brány 5. až 7. októbra a príde s horúcimi novinkami zo sveta krásy. Odkedy sa  venujem kráse a líčeniu je Interbeauty moja povinná jazda. Prezradím vám, na čo sa najviac teším túto jeseň.

Kozmetika

Samozrejme. Na čo iné by som sa mohla tešiť, ak nie na kozmetiku. Špeciálne na e-shop a tím Krasotika. Vždy prinesú veľa pigmentovaných tieňov, kontúrovacích paletiek a trendových rúžov. Navyše vedia skvele poradiť s výberom.

Pridávam fotku zo stánku Krasotika ešte z minulého roka:

Teším sa aj na NYX Cosmetics, ktorý bude určite ako vždy plný farebných produktov. Okrem toho, som zvedavá na značku 2sis Cosmetics, za ktorou stoja 2 sestry – chemička a dizajnérka. Vraj vytvárajú štýlové produkty, teším sa, keď ich uvidím naživo.

Súťaže a program

Na jar som mala tú česť byť v blogerskej porote pri súťaži vizážistiek. Bolo úžasné sledovať ich kreativitu a šikovnosť. Aj počas jesenných Interbeauty dní budú prebiehať súťaže a odporúčam vám pozrieť si ich. Ja si to určite nenechám ujsť.

Ako vždy sa môžeme pozrieť na bohatý program, ktorého súčasťou sú aj známe vizážistky. Lucia Sládečková predvedie líčenie na tému žena VAMP a Zuzana Šutjaková ukáže, ako sa líči v štýle americkej hviezdy Kim Kardashian.

Esoterika a Biostyl

Súčasťou Interbeauty budú aj výstavy Esoterika a Biostyl. Ktoré si vždy rada prejdem, často tam objavím, nejakú novú značku prírodnej kozmetiky alebo detoxikačné čaje.

SÚŤAŽ O 2 VSTUPENKY NA INTERBEAUTY PREBIEHA

NA MOJOM INSTAGRAME @DANIELAKMET

 

39 Zdieľaní

Pridaj svoj komentár:

komentárov