Spoznaj farebné trendy rúžov pre nadchádzajúce zimné dni

  •  
  •  
  •  

Lesklé, matné, svetlé, či tmavé? Farebná paleta rúžov súčasného trhu je snáď nekonečná. Niekedy je ozaj náročné vybrať si ten najkrajší, pretože obvykle sa nezvykne zastaviť len pri jednom, no nie? Pre uľahčenie výberu na nasledujúce ročné obdobie ti prinášam krátku recenziu aktuálnych farebných trendov od značiek ako PUPA, NYX a Krasotikina JORDANA

Získaj prístup ku všetkým našim Online kurzom a videám vďaka Členstvu.
Iba teraz za 500€ 1€ na prvý týždeň!

Zistiť viac

V prvom rade je treba povedať, že ide predovšetkým o relatívne odvážne odtiene, v ktorých sa nemusia nájsť práve milovníčky svetlých a nenápadných rúžov. Avšak, neškodné zmeny v živote sú naozaj prospešné a určite sa ich netreba báť. Výsledok ťa môže príjemne prekvapiť a odvážny odtieň si možno napokon stane tvojím obľúbeným.

I’m PUPA Rossetto

pupa

Je všeobecne známe, že talianska kozmetika PUPA je naozaj pestrá, nápaditá a kvalitná. Pokiaľ ide o tento rúž, je doslova ľahký ako pierko. Jemný, krémový, no predovšetkým trvácny. Vyzdvihnúť je treba aj príjemnú cukríkovú vôňu a krásny lesk. Nosí sa naozaj pohodlne a vybrať si môžeš hneď zo štyridsiatich farebných odtieňov  v tomto rade!

JORDANA Sweet Cream Matte 

krasotika-bordova

Krasotika.sk ponúka okrem nesmierne širokej škály tej najrôznejšej kozmetiky aj značku rúžov JORDANA. Tentokrát ide o rúž z kolekcie Sweet Cream Matte, ktorý vytvára hladký a matný povrch pier. Pery určite nelepí, dokonca schne extrémne rýchlo, nehovoriac o jeho trvácnosti. Očarujúca je jeho príjemná sladká vôňa a špeciálne upravený aplikátor uľahčí jeho precízne nanášanie. Z rovnakej kolekcie je tu aj žiarivo červená verzia, no na výber je oveľa viac farebných variantov.

krasotika

NYX Soft Matte Lip Cream 

nyx-bordovy

Rovnako aj značka NYX ponúka kolekciu krémových matných rúžov Soft Matte Lip Cream s naozaj širokou farebnou paletou. Obdivuhodná je trvácnosť a ľahkosť týchto rúžov, na perách ich takmer necítiť!   Rúž má príjemnú vôňu a jeho aplikátor je  prispôsobený jednoduchému nanášaniu. Z rovnakej kolekcie si môžeš pozrieť aj prevedenie Monte Carlo.

nyx

Čo ty a odvážnejšie odtiene rúžov? Ktorý z týchto piatich by bol jednoznačným víťazom u teba? Obľubuješ skôr lesklé, alebo matné rúže?

 

 


  •  
  •  
  •