Kozmetickým snom každej ženy je bez pochýb dokonale jemná a hebká pleť. Dosiahnuť ju však nemusí  byť také jednoduché. V prvom rade je dôležité nájsť ten správny produkt, ktorý v tejto veci zohráva naozaj dôležitú rolu. Predovšetkým by mal vyhovovať typu pleti, pretože len tak je možné dosiahnuť požadovaný výsledný efekt.

A tak ti predstavujem účinný produkt určený práve pre suchú a citlivú pleť

AVON nutra effects active seed complex

Ide o ľahký pleťový olej, ktorý má hydratačné a výživné účinky. Je určený práve pre suchú a citlivú pleť. Flakón sľubuje, že sa olej rýchlo vstrebáva a pleť nezanecháva prebytočne mastnú.  Práve naopak, po jeho použití by mala pleť zostať príjemne hebká a krásne žiarivá.

Vďaka zmesi olejov, ktoré sú v tomto produkte obsiahnuté, pleť produkuje sa viac kolagénu a elastínu, je teda spevnená a o čosi viac napnutá. Olej neobsahuje parabény a nefarbí, rovnako je hypoalergénny.

Fľaštička je uzatvorená vrchnákom so zabudovanou pipetkou, vďaka ktorej je aplikácia úplne jednoduchá. Pomocou nej stačí nakvapkať približne 3-4 kvapky oleja do stredu dlane a konečkmi prstov jemne vmasírovať do tváre, prípade aj na krk.

avon

AVON nutra effects active seed complex hodnotím veľmi kladne. Získal si ma nielen svojou úžasnou vôňou, ale aj výsledným efektom, ktorý vytvára. Moja pleť je vďaka nemu príjemná na dotyk a dokonale hydratovaná. Veľmi rýchlo sa vstrebe a nezanecháva žiaden prebytočný maz. Rovnako musím podotknúť, že prirodzene rozjasňuje.

Veľmi kladne hodnotím aj celkový vzhľad produktu a špeciálne jeho uzáver, ktorý nesmierne napomáha aplikácii olejčeka. Aj vďaka tomu vydrží 30 ml fľaštička o čosi dlhšie, pretože ani kvapka nevyjde nazmar.

Je to možno zvláštne, no produktu tentokrát naozaj nemám čo vytknúť. Spoločnosť AVON vyvinula pleťový olej, ktorý podľa môjho názoru naozaj stojí za to! V tomto prípade rovnako platí, že ide o kvalitu za rozumnú cenu.

Ak máš aj ty problémy so suchou a citlivou pleťou, neváhaj vyskúšať tento produkt. Ber však do úvahy to, že každá pleť má „špeciálne požiadavky,“ a preto na ňu rovnaký produkt nemusí fungovať navlas rovnako. Avšak, ak ani AVON nutra effects active seed complex nebude to, čo hľadáš, nevzdávaj sa! Spoločne určite nájdeme dokonalý produkt aj pre teba. 

Pridaj svoj komentár:

komentárov