Počula si o skvelej trendovej vecičke s rozkošným názvom KUKU? Pre mňa je to top vychytávka mesiaca a svojho písmenka som sa nevedela dočkať :) A prišlo. Krásne, oranžové (vo farbe Akadémie krásy :) a okamžite si ma získalo. Tak sa zo mňa stala KUKU pozitív :)

S úžasným nápadom a konceptom KUKU prišla skvelá Soňa Skoncová. Soniným šťastným a osudovým číslom je číslo 9, takže preto sú písmenká KUKU v 9tych farbách :)

Čo je vlastne Kuku?

KUKU je abeceda písmien, ktoré zobrazujú tvoje iniciály, iniciály tvojich blízkych alebo pokojne aj domáceho miláčika. Písmenká sú vyrobené v Českej republike, sú vyrobené z tvrdenej gumy a sú nenáročné na údržbu. Retiazka je vyrobená z chirurgickej ocele.

i-love-kuku-4

Ako môžeš KUKU nosiť?

Písmenko KUKU môžeš nosiť na tri spôsoby: na retiazke, ktorá je z chirurgickej ocele a nosiť ho ako náhrdelník. ďalej môžeš svoje písmenko nosiť na taške, čo vyzerá skutočne skvele. Treťou možnosťou je nosiť písmenko na kľúčenke. Fantázii sa však medze nekladú :) Vyber si svoju obľúbenú farbu a pokojne aj viac písmeniek a vytvor si svoj vlastný názov :) Je to len na Tebe :)

i-love-kuku-5

Vyjadri svoju osobnosť a podčiarkni svoju jedinečnosť spolu s KUKU :)

 

Objednať si svoje písmenko a vo farbe, ktorá sa ti najviac páči si môžeš tu: http://www.ilovekuku.com/ viac o KUKU sa môžeš dozvedieť aj na Instagrame.

Takto vyzerá moje KUKU:

i-love-kuku-1 i-love-kuku-2 i-love-kuku-3

 

Pridaj svoj komentár: (uvidia iba ostatné Členky)

Nezmeškaj môj nový článok na Blogu! Pošlem ti ho ihneď po zverejnení

Stačí zadať svoj e-mail nižšie a o všetko ostatné sa postarám. Je to zadarmo. (e-mail max. 2 krát za týždeň)


Nemám rada SPAM. Tvoj e-mail bude v bezpečí. Sľubujem.