“Žena by pre muža mala byť podľa mňa kráľovná. Môže sa zmieriť s tým, že je iba doplnkom, ale nemusí. Rozhodnutie je na nej, čo si vyberie…” Moderátorka, influencerka, autorka knihy “Nie som žiadna bábovka” a maminka v jednom. To je Miriam Kalisová, ktorú sme vyspovedali v našom najnovšom podcaste Akadémie krásy s našou moderátorkou Luckou Hurajtovou.

Veľmi nás teší, že práve táto krásna dáma prijala naše pozvanie a veríme, že po vypočutí, prípadne zhliadnutí videa si odnesiete mnoho inšpirácii a hlavne pozitívnych “feelingov” rovnako ako my.

Zapni si odber videí:
View this post on Instagram

…stále sa ma niekto pýta..najčastejšie pri nejakých rozhovoroch s novinármi, že čo jem, že som taká štíhla a podobne…veľa ľudí si podľa mňa myslí, že jem len klíčky a korienky 😅😅 ..nie je to tak…milujem jedlo…fascinujú ma rôzne kombinácie chutí, aké dokážu skombinovať nielen topkoví šéfkuchári, ale ktokoľvek, kto rád varí…obdivujem všetkých foodstylistov, ktorí dokážu z jedál urobiť hotové umelecké diela…🥰 . . ..dievčatá, ženy, čo toto čítate..neberte jedlo ako nepriateľa..nemajte pocit a nepresviedčajte sa, že priberiete aj z vody…zmeňte svoj postoj k jedlu…čím skôr, tým lepšie pre vás…pred každým v duchu poďakujte za dary Zeme, ktoré môžeme jesť…akokoľvek čudne to pre vás znie…jedlo je pre nás darom a nie niečím, čo máme preklínať, lebo sa z neho priberá…jedzte rozumne, neutápajte v jedle smútok, nerobte z neho závislosť a zároveň si ho neodopierajte…ak začnete vnímať svoje telo, presne budete vedieť, čo má byť na vašom tanieri..a nie…tony čokolády, to si nepýta vaše telo 🙃😉 ..ale to už je na hlbšiu debatu…dnes som vám len chcela s láskou povedať, aby sme si všetci vážili jedlo, pristupovali k nemu s úctou a ďakovali.. lebo vďačnosť je 💛 ..krásny deň, srdiečka 🤗🤗🤗💛😘 . . #usmejSaMatka🌞 #leboNicNieJeDolezitejsieAkoCititSaDobre #food #foodlover #ilovefood

A post shared by Miriam Kalisová (@miriam.kalisova) on

Vypočujte si taktiež náš prvý podcast, Martina Bucková: Beznádejná situácia ma učí byť silnejšou ženou

Naše najnovšie rozhovory a podcasty nájdete vždy na https://anchor.fm/akademiakrasy

DANKA
  •  
  • 15
    Zdieľaní

Začni s našimi online kurzami ešte dnes

-100%
Novinka
-90%
-41%

Pozri si naše najnovšie články