Akcia čoskoro končí

AKO SA NALÍČIŤ NA PRVÉ RANDE | Škola života #1

Zdieľať:

Líčenie na prvé rande musí urobiť dojem! Keď som natáčala toto video snažila som sa vžiť do situácie, že idem na prvé rande. Poznáte to, máte tak trochu stres, ale chcete sa pekne nalíčiť. Myslím, že na prvé rande je ideálne prirodzené a jemné líčenie. To ako sa nalíčiť na prvé rande, sa dozvieš vo videu.

VIDEO: AKO SA NALÍČIŤ NA PRVÉ RANDE

Moja nová séria videí “ŠKOLA ŽIVOTA” ťa naučí praktické veci do života, hlavne z oblasti krásy, ktoré ťa v škole nenaučia. Tieto užitočné videá natáčam v spolupráci so značkou Nivea, takže sa vždy môžete tešiť aj na ich novinky, ktoré vám ukážem.

Na rande sa chceme cítiť skvele. Tomuto pocitu pomôže pekné líčenie, ale základom je čistá a hydratovaná pleť. Nepotrebuješ absolvovať celú procedúru u kozmetičky. Postačia ti 2 produkty – najprv aplikuješ Urban Detox Mask, ktorá pôsobí 1 minútu. Maska vyhladí a vyčistí pleť. Potom nanesieš Antioxidačný denný krém Urban Skin Defence. Pleť bude pružná, hebká a pripravená na líčenie.

Nepodceňuj ani hydratáciu pier. Ja som si veľmi obľúbila roztomilé Labellino, ktoré hydratuje pery okamžite a navyše krásne vonia.

Zdieľať: