Akcia čoskoro končí

Ako byť krásna aj bez make upu?

Ako byť krásna bez mejkapu

Zdieľať:

Určite poznáš ženy, ktoré bez líčenia neidú ani vysypať smeti. Jednoducho sa boja ukázať svetu svoju “nahú tvár”, lebo si myslia, že ich tvár je bez líčenia škaredá. Má to dosť spoločného aj so sebavedomím každej ženy. Ale v každom prípade, v tomto článku budeme odpovedať  na otázku: Ako byť krásna aj bez make upu? Áno, dá sa byť krásna aj bez make upu. Môžeš sa cítiť krásne a sebavedomo, aj bez použitia líčidiel. Líčenie je kreatívna a zábavná činnosť, pri ktorej skrášľuješ svoj vzhľad, nie každodenná rutina ani maska, za ktorou sa skrývaš. Prečítaj si 7 tipov ako sa cítiť skvele, aj keď na sebe akurát nemáš make up:

1. Starostlivosť o pleť

Možno sa ti zdá, že keď a nej nemáš make up, čistiť ju nemusíš, ale práve naopak. Póry sa rýchlejšie znečisťujú okolitým prostredím. Preto nezabúdaj na čistenie tvojej pleti. A tvoja pleť sa ti odvďačí krásnym vzhľadom.

Usmiata žena s kozmetickým tampónom

2. Obočie

Obočie zohráva dôležitú úlohu v celkovej charizme každej ženy. Preto dbaj o to, aby bolo stále vytrhané a dokonale upravené.

3. Sebadôvera

Ako bolo spomenuté, make up nie je maska, za ktorou sa skrývaš. Ver si! Si krásna aj bez make upu. Musíš byť o tom presvedčená sama a ostatní budú tiež.

Žena v bielom tričku medituje

4. Úsmev

Je dokázané, že úsmev si ľudia všimnú omnoho skôr, ako líčenie. Preto sa usmievaj! Hlavne prirodzene, úsmev ženy je predsa ten najkrajší make up. Venuj sa aj starostlivosti o zuby, čím sú belšie, tým je úsmev žiarivejší.

Krásna žena v bielom tielku s úsmevom

5. Šik strih

Ak sú tvoje vlasy upravené podľa tvojich predstáv, a tvoj strih pristane ku tvojej tvári, nemusíš riešiť make up. Jednoducho sa cítiš krásne.

6. Výživa

Možno to nevieš, ale pokožka je náš najväčší orgán. Preto sa o ňu musíš starať, či už zvonku alebo zvnútra. Pi dostatok vody, jedz vitamíny, dopraj si spánok. Tieto tri základné pravidlá ti zaručia, že tvoja pleť bude vyzerať skvele a bez make upu.

Žena spokojne spí na bielom vankúši

7. Oči

Asi si myslíš, že tvoje oči budú bez použitia riasenky alebo očnej linky nudné. Vyskúšaj si len vytočiť riasy kliešťami na riasy. Otvorí ti to oči a tvoj pohľad bude rozžiarený.

Nezabúdaj ani na to, že krása nie je make up. Krása sa skrýva hlavne vo tvojom vnútri. Buď stále dobre naladená, rozdávaj úsmevy a na to, že si nenalíčená ani nepomyslíš. A keď sa budeš chcieť skrášliť pomocou líčidiel Akadémia krásy ti pomôže, aby bolo tvoje líčenie dokonalé.

Zdieľať: