Akcia čoskoro končí

Osvoj si ranné návyky, ktoré perfektne prispejú ku krajšiemu dňu

Zdieľať:

ráno

Existujú osvedčené spôsoby, ktoré ti pomôžu vyzerať a cítiť sa čo najlepšie bez ohľadu na to, či ťa čaká naozaj ťažký deň. Skvelé však je, že po tom, čo si ich osvojíš, budeš aktívna a produktívna počas celého dňa. Vyskúšať ich môžeš už hneď ráno!

Na raňajky proteíny…

Ideálne vo forme vajíčok a jogurtu. Štúdie preukázali, že ženy, ktoré konzumujú raňajky v takomto zložení, sú počas dňa oveľa produktívnejšie. Okrem toho je tiež skvelé, že takéto raňajky ti pomôžu ustrážiť si váhu a skrášlia pleť. Okrem bio vajec je skvelou voľbou aj kvalitný grécky jogurt.

Krém s ochranným faktorom…

Krém s ochranným faktorom by si mala používať na dennej báze. Chráni pokožku pred slnečnými lúčmi, bráni predčasnému starnutiu a rakovine. Aplikovať by si ho mala ešte pred použitím make-upu.

Kofeín v zelenom čaji namiesto kofeínu v káve…

Ak patríš medzi milovníčky čaju bude to jednoduché. Ak si však nenapraviteľná milovníčka kávy, zvyknúť si bude naozaj ťažké. Kofeín je prospešný pre tvoju pokožku, no zelený čaj obsahuje viac antioxidantov, a preto by si mu ráno mala dať prednosť.

Pohár vody pred odchodom z domu…

Dehydratácia prichádza po niekoľkých hodinách bez vody. Ak spíš 7-9 hodín, ráno by si mala vypiť aspoň pohár vody. Okamžite tak hydratuješ svoje telo a poďakuje sa ti aj pleť.

Opláchni si tvár studenou vodou…

Ak sa zobudíš s nesympatickými kruhmi pod očami a otupeným výrazom tváre, jednoducho ju opláchni studenou vodou. Dokonale ťa prebudí a pleť bude vyzerať sviežo.

Ranný tréning namiesto večerného…

Cvičenie zlepšuje krvný obeh, reguluje váhu a bojuje s rôznymi zdravotnými problémami. Výsledkom je krásne telo a zdravá pokožka. Často sa však stáva, že vynechávaš večerný tréning, pretože si príliš unavená. Jednoduchým riešením je vymeniť ho za ranný a vstať o čosi skôr. Deň začneš zdravo a v práci budeš plná energie!
Čo z toho vyskúšaš zajtra ráno?

Zdieľať: